شانزدهمین جشنواره رهاسازی ماهی قرمز نوروزی در آمل برگزار شد+عکس
21 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
شهردار آمل : جشنواره رها سازی ماهی های قرمز سفره هفت سین اقدام ابتکاری است که برای شانزدهمین سال با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل و با حضور کودکان مهدها ، دانش آموزان مدارس و خانواده ها یک هفته بعد از تعطیلات نوروزی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ شانزدهمین جشنواره رهاسازی ماهی قرمز نوروزی در آمل با حضور شهردار ، اعضای شورای شهر  وحضور چشمگیر کودکان و خانواده های درپارک دهدکده طلائی آمل  در آمل برگزار شد.

در این جشنواره کودکان آملی به همراه خانواده هایشان ماهی های قرمزسفره هفت سین نوروزی را در حوض بزرگ این پارک رها کردند .

احمد امیرسلیمانی  شهردار آمل در این مراسم گفت : کوچکترین قدم همه شهروندان برای حفظ محیط زیست بزرگ ترین خدمت محسوب می شود.

وی افزود : جشنواره رها سازی ماهی های قرمز سفره هفت سین اقدام ابتکاری است که برای شانزدهمین سال با همکاری شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل و با حضور کودکان مهدها ، دانش آموزان مدارس و خانواده ها یک هفته بعد از تعطیلات نوروزی برگزار می شود.

او، ایجاد نشاط و شادابی در شهر و حفظ و اشاعه فرهنگ زیست محیطی در میان نونهالان و نوجوانان را از اهداف مهم این جشنواره برشمرد.

شهردار آمل گفت : در این جشنواره شهروندان با رها سازی ماهی های باقی مانده سفر هفت سین در حوض بزرگ پارک شهر زندگی دوباره ای را به به آنها هدیه می کنند.

فرشید لیتکوهی عضو شورای اسلامی شهر آمل نیز در این مراسم به اهمیت محیط زیست در زندگی شهری پرداخت و افزود: پوشش های گیاهی که در استان مازندران وجود دارد نعمت و موهبتی است که دیگر استان ها از آن برخوردار نیستند و ما به دلیل این دارایی شکر گزاریم.

وی با بیان اینکه حفظ پوشش گیاهی از برخوردار بودن آن مهم تر است اظهار کرد: این فرهنگ باید در خانواده ها نهادینه شود و مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل سعی می کند با حمایت برنامه های زیست محیطی در این راستا گام های تاثیر گذاری بردارد.

شانزدهمین جشنواره رهاسازی ماهی قرمز نوروزی در آمل به همت شهرداری آمل ، شورای اسلامی شهر وموسسه دیار سبز مازندران درپارک دهکده طلائی برگزارشد .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0