توجه به ورزش نقش مهمی در پیشگیری از وقوع جرم دارد
20 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان آمل، رئیس و روسای کمیته های ورزش های همگانی شهرستان آمل اظهار کرد: ورزش یکی از مهم‌ترین عوامل ایجاد سلامت در جامعه است و باید به آن توجه ویژه شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در دیدار با رئیس اداره ورزش و جوانان آمل، رئیس و روسای کمیته های ورزش های همگانی شهرستان آمل اظهار کرد: ورزش یکی از مهم‌ترین عوامل ایجاد سلامت در جامعه است و باید به آن توجه ویژه شود.

وی با قدردانی از توجه به امر ورزش و ورزشکاران در آمل، افزود: ورزش نقش مهمی در پیشگیری از جرم و جنایت دارد و همچنین نقش غیرمستقیم ورزش در کاهش آمار جرایم بسیار ملموس است.

فرمانده انتظامی آمل با بیان اینکه از بین جمعیت ورزشکاران و فعالان ورزشی، بزهکار بسیار کم یافت می‌شود، تصریح کرد: این مهم ناشی از روحیه پهلوانی در بین ورزشکاران می باشد.

آزادی با اشاره به اینکه عوامل انتظامی و پلیس، ورزشکاران را در کنار خود احساس می‌کنند، خاطرنشان کرد: باید بیشتر از گذشته به این همراهی و هم‌گامی در راه ایجاد امنیت و آسایش افتخار کرد.

وی بیان کرد: همراهی ورزشکاران و پلیس در شهرستان آمل بسیار احساس می‌شود زیرا آمل شهری قهرمان‌پرور، دلاورپرور و در عرصه ورزش قهرمانی و همگانی فعال است.

فرمانده انتظامی آمل اظهار کرد: ورزش در شهرستان آمل جایگاه خاصی دارد و این شهرستان از شهرهای بزرگ ورزشی در عرصه مدال‌آوری، قهرمانی و همگانی است.

سرهنگ آزادی با اشاره به اینکه ورزش سرلوحه کاری نیروی انتظامی قراردارد گفت: با هماهنگی که صورت گرفته برای اولین بار برای تقویت روحی همکاران نیروی انتظامی و با همکاری هیئت ورزش های همگانی آمل، مراسم ورزش صبحگاهی برگزار می شود واین امر درطول سال برگزار خواهدشد .

ناصر نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل اظهارکرد: ورزش در شهرستان آمل جایگاه خاصی دارد و این شهرستان از شهرهای بزرگ ورزشی در عرصه مدال‌آوری، قهرمانی و ورزش همگانی است.

وی افزود: تلاش شبانهروزی هیأت ‌های ورزشی رشد و بالندگی ورزش را رقم زده است و باید در راه تربیت ورزشکاران، کاهش معضلات اجتماعی و جلوگیری از رواج آسیبهای جامعه همه دست به دست هم دهیم.

دکتر صادق چمن آرا رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل با اشاره به اینکه تحکیم ورزش همگانی در جامعه مورد تاکید مقام معظم رهبری است گفت: خوشبختانه با عملکرد خوبی که هیئت ورزش های همگانی شهرستان با کمیته ها انجام داده است مورد توجه مسئولین کشوری و استانی قرار گرفت.

 وی یادآورشد: تمام روسای کمیته ها افراد خوشنام و دارای سابقه مدیریتی هستند و امیدواریم که بتوانیم درسال 97 برای تقویت ورزش همگانی با همکاری نیروی انتظامی گامهایی را برداریم.

رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان آمل از ابتکار جدید نیروی انتظامی شهرستان آمل درجهت اجرای ورزش صبحگاهی دربین پرسنل تقدیر و تشکر کرد.

درپایان به پاس تلاش وهمکاری فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل هدایای برسم یادبود اهداشد .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0