5 مصدوم و کشته بر اثر حریق گسترده شرکت نساجی بابکان در آمل
20 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل درباره این عملیات اظهار کرد: با توجه به حجم وسیع آتش‌سوزی چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۱۵ آتش‌نشان برای مهار و خاموش کردن این آتش به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ علیرضا اکبری از وقوع آتش‌سوزی مهیبب در یک واحد نساجی شهرک صنعتی بابکان آمل خبر داد و گفت: این آتش‌سوزی حوالی ساعت 17 امروز از طریق سامانه ۱۲۵ به آتش‌نشانی اعلام شد.

 وی درباره این عملیات اظهار کرد: با توجه به حجم وسیع آتش‌سوزی چهار دستگاه خودروی سبک و سنگین و ۱۵ آتش‌نشان برای مهار و خاموش کردن این آتش به محل حادثه اعزام شدند.

 مدیر عملیات سازمان آتش‌نشانی آمل با اشاره به اینکه خاموش کردن این حریق بیش از یک ساعت زمان برد، تصریح کرد: متاسفانه پنج نفر از کارگران مجموعه ۴ مرد و یک زن در این جادثه دچار مصدومیت و بهبه بیمارستان 17 شهریور اعزام شدند.

 این مسئول ادامه داد: متاسفانه یکی از مصدومان بر اثر سوختگی شدید جان باخت.

وی با بیان اینکه اعلام دقیق علت آتش سوزی نیازمند کارشناسی دقیق است، یادآور شد: نمی‌توان براساس مشاهدات اولیه علت اصلی را اعلام کرد؛ علت اصلی آتش‌سوزی باید پس از بررسی دقیق کارشناسان رسمی سازمان اعلام شود.

 اکبری با اشاره به اینکه آتش‌نشانان در این حادثه مصدومیتی نداشتند، اظهار کرد: با توجه به وسعت تخریب این واحد بافت پارچه، خسارت مالی این آتش‌سوزی سنگین برآورد می‌شود.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0