قدردانی اعضای شورای اسلامی شهر آمل از عملکرد شهرداری آمل درسال 96 + عکس
20 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
غلامحسین شفیع زاده در این جلسه ضمن بیان تبریک سال جدید از شهردار آمل به دلیل مدیریت مجموعه شهرداری آمل با توجه به اوضاع نامناسب اقتصادی در سال گذشته تقدیر کرد و اظهار داشت : امیدوارم بتوانیم با همفکری و خرد جمعی در سال جدید مثمر ثمر واقع شویم و رضایت مندی شهروندان را پیش رو داشته باشیم .
 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ شهردار آمل باتفاق معاونین ، مدیر شهرداری منطقه 1 ، مدیران عامل سازمان های وابسته، رییس امور مالی و رییس اداره روابط عمومی شهرداری با حضور در جلسه رسمی شورا با رییس و اعضای شورا دیدار کردند 
غلامحسین شفیع زاده در این جلسه ضمن بیان تبریک سال جدید از شهردار آمل به دلیل مدیریت مجموعه شهرداری آمل با توجه به اوضاع نامناسب اقتصادی در سال گذشته تقدیر کرد و اظهار داشت : امیدوارم بتوانیم با همفکری و خرد جمعی در سال جدید مثمر ثمر واقع شویم و رضایت مندی شهروندان را پیش رو داشته باشیم .
رییس شورای اسلامی شهر آمل افزود : انشاءا... بتوانیم دست در دست هم دهیم و مجموعه خوبی را در سال 97 داشته باشیم .
محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات و همت مجموعه شهرداری و سازمان ها بیان کرد : در سال 96 شاهد اتفاقاتی در شهر آمل بودیم هر چند که مردم آمل بیشتر از اینها انتظار دارند و انتظارشان هم به حق است و قطعا مردم هم یقین دارند که خادمین آنها در شورا و شهرداری در حد توان در حال خدمات رسانی هستند .
وی تصریح کرد : الحمدالله شهروندانی که به شورا مراجعه می کنند از خلق نیک و خوب مدیران و پرسنل مجموعه شهرداری با ارباب رجوع اعلام رضایت دارند و در سال جدید هم همه ما باید با رویی گشاده انتظارات شهروندان را برآورده کنیم .
نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل رنگ آمیزی پل های میراثی و روکش آسفالت معابر را از عمده ترین خواسته های شهروندان عنوان کرد و اذعان داشت : مردم آمل مردمی هستند که انتظارات به حقی دارند اما مردم پرانتظاری نیستند و با کمترین کارهایی که ما برایشان انجام دهیم رضایت خود را ابراز می کنند .
خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل ضمن تبریک سال نو به همکاران ساعی و پرتلاش شهرداری و سازمان های وابسته گفت : از همراهی مجموعه بزرگ شهرداری با همه شرایطی که در سال 96 پشت سر گذاشتیم از جمله شرایط بد اقتصادی که شهرداری آمل هم مانند کلیه شهرداری های دیگر با آن درگیر بوده قدردانی می نمائیم . 
وی افزود : امیدوارم در عمل وحدت، همدلی و پشتکار داشته باشیم، اگر مشکلی وجود دارد باید در داخل مجموعه حل شود خواسته ای که از شهردار داریم خواسته مردم و آن هم روکش آسفالت معابر و محلات است و باید سعی شود برنامه ریزی صورت گیرد حداکثر تا پایان شهریور سال جاری که شرایط جوی هوا مناسب است این کار انجام شود .
سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل خاطرنشان کرد : یکی از موارد مهمی که باید در سال 97 انجام شود بحث ممیزی املاک است تا بتوانیم با انجام این کار مشارکت شهروندی را به دنبال داشته و به درآمد شهرداری بیفزائیم .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این دیدار ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای کلیه خادمین به نظام و مردم گفت : اعتقاد داریم همه اعضای شورای اسلامی شهر دارای حیثیت اجتماعی هستند و اکنون این حیثیت به لحاظ اجرایی در دستان مجموعه شهرداری است و در این مسیر همه همکاران شهرداری باید امانت دار خوبی باشند تا حافظ اعتماد و حیثیت منتخبان مردم باشیم.
وی اذعان داشت : سال 97 را با انگیزه شروع کردیم، در سال جدید ساختار اداری شهرداری بر اساس اساسنامه های ابلاغی از سوی سازمان شهرداری ها که به ما تکلیف کردند تغییر خواهد کرد و بر اساس آن گام برخواهیم داشت که امیدوارم شرایط خیلی خوب شود و ما بتوانیم کارهای زیبا و ماندگاری از خودمان بر جای بگذاریم .
شهردار آمل ادامه داد : پروژه های بسیار خوبی در سال 97 کلید خواهد خورد خیلی از این پروژه ها قطعا عمرشان دو سه سال یا حتی 5 سال طول خواهد کشید اما سنگ بنای این حرکت بسیار مهم و مفید است .
امیرسلیمانی تصریح کرد : نیروگاه زباله سوز ما الحمدا... به درستی هدایت و در کانال و بستر خود حرکت می کند و تا پایان خرداد ماه سرمایه گذار نیروگاه زباله سوز مشخص خواهد شد .
وی بیان کرد : در بحث احداث پارک هم یک پارک در کوچه فیاض بخش به مساحت 4 هزار متر مربع که به تصویب شورا و تایید هیئت تطبیق فرمانداری رسیده روز گذشته کلیدش زده شد .
شهردار آمل خاطرنشان کرد : انشاءا... پروژه های بسیار خوبی از قبیل احداث کشتارگاه صنعتی، روکش آسفالت ، ادامه پروژه پیاده روسازی، احداث حداقل یک و نیم هکتار پارک در سطح شهر ، بلوار ولایت جنوبی و ... در سال 97 آغاز خواهد 
شد .
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0