تشریح اقدامات پلیس شهرستان آمل در ایام‌ نوروز
16 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی آمل از ورودی تردد نقیله در محور هراز به تعداد 363000 خودرو خبرداد و اضافه کرد: 367000 تردد خروجی از محور هراز را شاهد بودیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛  سرهنگ نعمت الله آزادی در دیدار نوروزی با رابط خانه مطبوعات شهرستان آمل  ویکی از پیشکسوتان خبر با قدردانی از همراهی همه خبرنگاران در جهت برقراری امنیت که درکنار نیروی انتظامی بودند گفت: قطعا این همکاری باعث شد که مردم احساس امنیت کنند.

وی افزودد: خبرنگاران رسالت خطیری در آگاهی رسانی به جامعه دارند و نیروی انتظامی در همین راستا به دنبال این است که از ظرفیت های خبرنگاران و تعامل پلیس با مردم و ایجاد زمینه نظم و امنیت اجتماعی و توسعه فرهنگ های درست استفاده کند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با تقدیر از همکاری خوب و قانونمداری مردم آمل با نیروی انتظامی آمل عنوان داشت: خوشبختانه با تدابیری که در چهارشنبه آخر سال دیده شد، شاهد همکاری خوب مردم بودیم که نسبت به سنوات گذشته بسیار ارزنده بوده است.

 سرهنگ آزادی اظهارداشت: درچهارشنبه آخرسال 96 جمعا 109380 مواد محترقه کشف و141 واحد صنفی متخلف را پلمپ کردیم که همه نتیجه همکاری خوب شهروندان با پلیس از طریق سامانه 110 و197 بوده است.

 وی با تاکید بر اینکه در نوروز سال 97 تمام نیروهای انتظامی شهرستان از 26 اسفند در آماده باش کامل بودند ادامه داد: حضور موثر عوامل پیاده وسواره در بازار ، استقرار قرارگاه نوروزی در ورودی شهر و‌برگزاری جلسات تصمیم گیری و هدایت واحدهای انتظامی از طریق این قرارگاه ، استقرار ایستگاههای پلیس در پارک جنگلی میرزا کوچک خان ، پارک هلومسر و منطقه بلیران ، تقویت و افزایش اکیپ های گشت آشکار و پنهان پلیس درسطح حوزه ، استقرار ایستگاه فرهنگی واجتماعی پلیس درکمپ با مشارکت هلال احمر ، توزیع بیش از دوهزار بسته فرهنگی شامل بروشور و مجله اجتماعی پلیس وکتابچه داستان کودکان با محتوی مطالب پیشگیری اجتماعی جرائم و غیره از اهم اقدامات پلیس بوده است.

 فرمانده انتظامی آمل از ورودی تردد نقیله در محور هراز به تعداد 363000 خودرو خبرداد و اضافه کرد: 367000 تردد خروجی از محور هراز را شاهد بودیم.

 سرهنگ آزادی از توقیف 128 خودرو در ایام نوروز 97 اشاره کرد و اظهارداشت؛ تعداد 92 دستگاه موتور متخلف هم توقیف شدند.

 وی اشاره کرد: دربخش موادمخدر 23 کیلوگرم کشف ، سرقت 29 درصد افزایش کشف و 22 درصدد افزایش دستگیری سارقین در ایام نوروز 97 صورت گرفت.

لازم بذکراست که در این دیدار علیرضا عزیز کمالی خبرنگار پیشکسوت آمل هم حضور داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0