دیدار اعضای شورا شهر و شهردار آمل با نماینده مردم آمل درمجلس
15 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
اعضای شورای اسلامی شهر به اتفاق شهردار آمل، به مناسبت سال نو با دکتر عزت الله یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کردند .
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ در این دیدار صمیمی دکتر عزت الله یوسفیان ضمن تبریک سال نو و با اشاره به تعهد و دلسوزی اعضای شورا در مسیر خدمت رسانی به شهروندان، دغدغه های آنها را امری واقعی بیان کرد و گفت : با توجه به محدودیت اعتبارات در شهرداری نسبت به سایر دستگاه های اجرایی دولتی لزوم مساعدت های همه جانبه از آن احساس می شود .
وی خواستار استفاده از کلیه ظرفیت ها برای تعالی شهر شد و افزود : مجموعه شورا و شهرداری در ماه های پایانی سال گذشته خدمات خوبی را به شهروندان ارائه داده است .
غلامحسین شفیع زاده رییس شورای اسلامی شهر آمل نیز در این دیدار ضمن تقدیر از زحمات، هماهنگی ها و تعامل نماینده مجلس با شورا و شهرداری گفت : ما هیچ وقت شهر، شهروندان و مشکلات شهر را فراموش نخواهیم کرد و اعتقاد داریم به تنهایی نمی توان کاری کرد بلکه باید با همفکری و تعامل مسائل و مشکلات رفع شود .
وی خواستار پیگیری نماینده مردم آمل در مجلس جهت اختصاص قیر به شهرداری برای آسفالت معابر شهری شد و گفت : هدف ما توسعه شهر و دغدغه ما بهبود وضعیت شهر می باشد .
خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز از پیگیری های دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی برای خرید ساختمان زندان آمل و تبدیل آن به فرهنگسرا قدردانی کرد و گفت : باید فضای مناسبی را برای سرمایه گذاران در شهر ایجاد کنیم .
احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این دیدار گفت : الحمدالله در روزهای پایانی سال 96 شاهد افتتاح و بهره برداری قطعه ای دیگر از 4 خطه شدن محور هراز بودیم که عملا مدت زمان سفر کم می شود و امیدواریم هر چه زودتر شاهد بهره برداری قطعه های دیگر این مسیر باشیم .
وی ضمن قدردانی از دکتر یوسفیان به جهت پیگیری های مجدانه در جهت در اختیار قرار دادن زمین پاساکش به شهرداری خاطرنشان کرد : در بحث احداث نیروگاه زباله سوز در زمین پاساکش، با مناقصه ای که گذاشته شد قطعا تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری سرمایه گذار را انتخاب و تعیین تکلیف خواهیم کرد .
شهردار آمل ادامه داد : متاسفانه در سال 96 حدود 11 میلیارد تومان از حوزه درآمدهای ناشی از ارزش افزوده نسبت به سال گذشته کاهش درآمد داشتیم که متاسفانه این میزان درآمد به شهرهای دیگر استان اختصاص یافت .
وی به خرید برخی از خانه های قدیمی دوره های صفوی و قاجاری در مناطق قدیم آمل اشاره کرد و افزود : در سال جاری تبدیل این خانه های قدیمی به فرهنگسرا در دستور کار ما است .
امیرسلیمانی با بیان اینکه طول بلوار ولایت جنوبی چهار و نیم کیلومتر می باشد که حدود دو و نیم کیلومتر از آن تملک شده است خاطرنشان کرد : انشاءالله عملیات اجرایی این پروژه از تیرماه سال جاری شروع خواهد شد که تاثیر بسزایی در کاهش حجم ترافیک خواهد داشت .
شهردار آمل بیان کرد : نقشه جدید کشتارگاه صنعتی آمل توسط اداره دامپزشکی تهیه شده است که بعد از تحویل نقشه عملیات احداث آن در زمین سه و نیم هکتاری که در نظر گرفتیم آغاز خواهد شد و جا دارد از حمایت ها و پیگیری های معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل هم تشکر ویژه ای داشته باشیم .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0