استقبال گسترده مسافران نوروزی از مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال آمل
12 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال که به همت والای دکتر حمید طاهری پور در مدخل ورودی شهر آمل از سال 96 فعالیت خود را شروع کرده توانسته است مورد توجه مسافران و گردشگران قرار گیرد که در نوروز سال 97 به جهت تنوع محیطی در مجتمع مورد توجه روزانه حضور 10 هزارنفر مسافر و گردشگر از اقصی نقاط کشور بخصوص شهرهای همجوار قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ شهرستان آمل در مدخل ورودی استان مازندران قرار دارد که سالانه در تمام فصول شاهد حضور مسافران و گردشگران بخاطر چشم انداز زیبای جاده بین المللی هراز هستیم که از این جاده جهت استفاده از مواهب الهی ، جنگل ، دریا و محل عبور زائران حرم آقا علی ابن موسی الرضا است استفاده می کنند.

مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال که به همت والای دکتر حمید طاهری پور در مدخل ورودی شهر آمل از سال 96 فعالیت خود را شروع کرده توانسته است مورد توجه مسافران و گردشگران قرار گیرد که در نوروز سال 97 به جهت تنوع محیطی در مجتمع مورد توجه روزانه حضور 10 هزارنفر مسافر و گردشگر از اقصی نقاط کشور بخصوص شهرهای همجوار قرار گرفت.

دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل هلدینگ اکسین گفت: هلدینگ اکسین حدود 11 سال است فعالیت خود را آغاز کرده و زیرمجموعه های کاری و فعالیت های مختلف اقتصادی آن شامل شرکت گسترش تجارت، شرکت گسترش عمران دارای مجموعه های در حال ساخت و ساز در جردن و زعفرانیه تهران، اهواز، کرج و دیگر نقاط، شرکت گسترش پترو اکسین، شرکت گسترش طب اکسین، شرکت کشت و صنعت دام آمل، شرکت جوجه کشی پرینه نور، موسسه فرهنگی ورزشی اکسین، پروژه های شمال کشور شامل سیتی سنتر اکسین شمال آمل، ایزدشهر، محمودآباد و دریاسر که استارت زده شد و دهها شرکت و مجموعه دیگر می شود که شعارمان این است، اکسین محکوم به موفقیت می باشد.

وی ادامه داد: مجموعه اکسین افتخار آن را داشت تا فاز اول مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال آمل را در آستانه نوروز سال 96 افتتاح نماید که آن پروژه توانست رتبه نخست سرعت در ساخت و سازها را کسب نماید که با استقبال بسیاری روبرو گردید و به وعده خود وفا کردیم و فاز دوم این مجموعه شامل هتل، تالار و تشریفات مجلل و مزرعه کودک با مدرن ترین امکانات و تجهیزات افتتاح خواهد شد که امیدواریم بتوانیم دیگر برنامه های خود را با قوت بیشتری ادامه دهیم.

مدیرعامل هلدینگ اکسین اشاره کرد: با اتمام یافتن 4 فاز پروژه سیتی سنتر اکسین شمال، این پروژه لوکس ترین و زیباترین پروژه کشور خواهد شد به نحوی که امکان بازدید و تفرج برای مسافران گرانقدر و همشهریان عزیز در یک روز کاری میسر خواهد بود.

دکتر طاهری پور افزود: امیدوارم با اجرای کامل برنامه های این پروژه عظیم بتوانم ادای دین به شهر آمل و مردم شریف این دیار بزرگ داشته باشم که خبرهای خوشی از مجموعه اکسین در راه خواهد بود.

این مجموعه دارای زیربنای 22500 مترمربع می باشد که 17500 مترمربع آن تجاری است و شامل 53 واحد تجاری از 40 تا 4500 متر می شود.

ظرفیت ها و امکانات سیتی سنتر اکسین شمال شامل مجموعه های زیر می باشد:

بزرگترین مرکز خرید هایپرمی استان مازندران ، رستوران ایتالیایی پیرو ، غذای محلی ونوشه ، رستوران ترکیه ای پاموک ، تیسا پیتزا ، سوخاری لند ، دهه شصتی ، لقمه باز، ماژول ،  کوک ، کافه یوش ، کافه رئال ، باشگاه ورزشی بانوان ، آتلیه ، سالن زیبایی ، پیشرفته ترین شهربازی VR ، بولینگ ،  پارکینگ با دارابودن گنجایش 800 دستگاه خودرو.

ضمنا یادآورمی شود که مجموعه اکسین دریاسر محمودآباد هم مورد استقبال گسترده مسافران نوروزی قرار گفت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0