اقدام بخشدار دشت سر برای جلوگیری از دست اندازی بابلی ها به آب آمل
10 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
امام جمعه لاله آباد، بخشدار لاله آباد و رئیس توزیع آب بابل بدون هماهنگی با مسئولان آمل و بخش دشت سر به محل تقسیم آب هندوکلا و فیروزکلا آمدند و حق آبه این دو مسیر را موقتا قطع کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ امام جمعه لاله آباد، بخشدار لاله آباد و رئیس توزیع آب بابل بدون هماهنگی با مسئولان آمل و بخش دشت سر به محل تقسیم آب هندوکلا و فیروزکلا آمدند و حق آبه این دو مسیر را موقتا قطع کردند.
 
بخشدار دشت سر وقتی ساعت 12 به محل تقسیم آب رسیدند، مسئولان بابلی رفته بودند و با آقای کاشی زاده رییس توزیع آب بابل تماس گرفتد و گفتند که جلسه شورای اداری داشتیم و امام جمعه را آوردیم که از این محل دیدن کنند.
 
 بخشدار دشت سر بیان کردند چرا به بخشداری نیامدید چون دشت سر حوزهء بنده است و بدون اجازه بنده وارد بخش دشت سر شدید و ایشان عذرخواهی کرد و با اکبرزاده میراب بابلی تماس گرفته شد و به او گفته شد هرچه سریعتر حق آب فیروزکلا و هندوکلا باید اعاده شود که الحمدلله این امر محقق شد.
 
این امر از سوی بخشدار دشت سر به اطلاع فرماندار آمل، دادستان و نماینده مردم آمل در مجلس رسید که جا دارد از اقدام ارزنده دکتر فرشیدفر قدردانی گردد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0