پیش بینی افزایش رشد موج دوم سفر به استان مازندران
7 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
استاندار مازندران : خوشبختانه با تمهیداتی که بعمل آمده تاکنون 8 میلیون نفر درشب اقامت درمازندران به ثبت رسیده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهندس محمد اسلامی استاندار مازندران که جهت بازدید از ستاد تسهیلات سفر به شهرستان آمل سفرکرده بود پس از بازدید از کمپ نوروزی هلال ونیروی انتظامی و دیدار با فرماندار ، ائمه جمعه شهرهای آمل و دابو و دشت سر در جمع خبرنگاران آمل با اشاره به استقبال مردم از جاذبه های گردشگری وتوریستی در مازندران گفت: خوشبختانه با تمهیداتی که بعمل آمده تاکنون 8 میلیون نفر درشب اقامت درمازندران به ثبت رسیده است.
وی ادامه داد: حجم ورودی مسافران نسبت به سال گذشته حدود 13 درصد افزایش را نشان می دهد.
استاندار مازندران با اشاره به شرایط آب وهوای درمازندران موجب شد تا مسافران زیادی به این استان سفر کنند عنوان داشت: با رشد موج دوم به مازندران مواجه هستیم و دربعضی از شهرها مثل رامسر و بابلسر بیش از 40 درصد رشد مسافر راداشتند.
اسلامی با قدردانی از کلیه اعضای ستاد تسهیلات سفر مازندران اظهارداشت : با برنامه ریزی که از سه ماه پیش شده درجهت یکپارچه ارائه خدمات به مسافران همانند راه انداری بازارچه های محلی جهت عرضه محصولات محلی هنری که یک فرصت خوبی برای رونق  اقتصادی مازندران می باشد.
وی یادآور شد: طی فعالیت سه ماهه ستاد خدمات سفر در عمل، فعالیت گسترده‌ای از سوی مسئولان و اعضای ستاد انجام شده است. 
وی ادامه داد: امیدواریم این استقبال، شور و نشاط تا پایان سفر نوروزی از مهمانان و گردشگران ادامه یابد تا استان مازندران در جایگاه مناسبی در کشور قرار گیرد.
سرهنگ حسین اسدی جانشین فرمانده انتظامی آمل در بازدید استاندار مازندران از قرارگاه نوروزی فرماندهی انتظامی شهرستان آمل  با اشاره به اینکه قبل از آغاز تعطیلات نوروزی قرارگاه نوروزی پلیس انتظامی برپا شده و نیروی انتظامی در آماده‌باش قرار گرفتند، گفت: این قرارگاه به منظور استقبال از مهمانان نوروزی و ایجاد امنیت در بین مسافران، در ورودی شهرستان برپا شد. 
سرهنگ حسین اسدی با بیان اینکه قرارگاه پلیس به طور رورانه فعالیت خود را از ساعت 9 صبح با برگزاری جلسه و بیان گزارشات وضعیت انتظامی و امنیتی آغاز می‌شود، عنوان کرد: امسال انتظامی آمل در چهار نقطه از شهرستان به برپایی قرارگاه پرداخته که واقع در پلیس راه قدیم، جنگل میرزا کوچک خان، هلومسر و بلیران است.
وی ادامه داد: در این مدت از آغاز سفر نوروزی بیشترین آمار در امر سرقت داشتیم که خرد گزارش شده و سرقت کلان و سریالی نداشتیم.
اسدی خاطرنشان کرد: در خصوص تصادفات درون شهری 100 درصد کاهش، تصادفات جرحی 200 درصد کاهش و کل تصادفات 400 درصد کاهش گزارش ثبت شده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0