اختصاص پنج میلیارد تومان برای تکمیل ورزشگاه شهید چمران آمل
6 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس در جریان بازدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ، مدیرکل ورزش وجوانان مازندران از رورزشگاه نیمه تمام شهید چمران آمل گفت : خوشبختانه بازدیدی که امروز صورت گرفت با اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار تا پایان امسال تکمیل و بهره برداری می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر عزت الله یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس در جریان بازدید مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور ، مدیرکل ورزش وجوانان مازندران از رورزشگاه نیمه تمام شهید چمران آمل گفت ک خوشبختانه بازدیدی که امروز صورت گرفت با اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار تا پایان امسال تکمیل و بهره برداری می شود.

وی ادامه داد :  اعتبار اختصاص داده شده که تشریفات اداری آن بزودی انجام خواهد شد ، فقط برای ساخت و تکمیل ورزشگاه شهید چمران آمل هزینه خواهد شد و هیچ ارتباطی به بدهی پیمانکار ندارد.

وی  با تاکید بر این که نیمه تمام ماندن تنها ورزشگاه فوتبالی آمل پس از 13 سال غیرمتعارف شده و زیبنده ورزشکاران و شان ورزشی این شهرستان نیست ، افزود : این ورزشگاه در ردیف طرح های نیمه تمام وزارت ورزش و جوانان است و تامین مالی آن نیز باید از محل اعتبارهای ملی باشد که کاهش اختصاص اعتبارات ملی دلیل اصلی تاخیر چند ساله بوده و پیگیری آن هم در این مدت از عهده مسئولان شهرستانی و یا استانی خارج بود.

نماینده مردم آمل درمجلس با اشاره به بازدید نماینده رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اشاره کرد وعنوان داشت : بازدید که توسط آقای محمدی نماینده دکتر نوبخت ازاین ورزشگاه داشتند این مبلغ برای تکمیل ورزشگاه شهید چمران اختصاص یافته است

ناصر نصری شاهاندشت رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل با بیان اینکه تاکنون بیش از 40 میلیارد ریال برای ساخت این ورزشگاه هزینه شده است ، گفت : این ورزشگاه بعد از گذشت 13 سال کمتر از 40 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
رئیس اداره ورزش و جوانان آمل ابراز امیدواری کرد که با اختصاص بموقع اعتبار پنج میلیارد تومانی ، بخش زیادی از کارهای ورزشگاه شهید چمران در سال جاری انجام و در پایان سال 97 تکمیل شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0