کشف 10 کیلو تریاک با انهدام باند تهيه و توزيع مواد مخدر در آمل
4 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامي شهرستان "آمل" از شناسايي و انهدام باند تهيه و توزيع مواد مخدر و کشف 10 کيلو و 560گرم ترياک خبر داد

کمال آنلاین ؛ سرهنگ" نعمت الله آزادی"با اعلام این خبر، گفت: در پي اجراي طرح پاکسازي و دستگيري عوامل تهيه و توزيع مواد مخدر، ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهي با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي از فعاليت اعضاي باند موادمخدر كه به صورت گسترده در امر قاچاق و توزيع مواد مخدر از شهرستان کرمان به شهرهاي شمالي کشور فعاليت دارند، مطلع شدند.

وي افزود: ماموران در ادامه با انجام اقدامات اطلاعاتي و تحقیقات پلیسی اعضای اين باند را شناسايي کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل، تصريح کرد: ماموران در ادامه متهمان را که با دو دستگاه خودروي 405 و وانت از یکی از استان جنوب شرقی به سمت شهرستان آمل در حرکت بودند، شناسايي و در اقدامي غافلگيرانه دستگير کردند.

آزادی تاكيد كرد: ماموران در بازرسي دقيق از خودروي متهمان 10کيلوو 560گرم مواد مخدر از نوع ترياك که به طرز ماهرانه اي جاساز شده بود را کشف كردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل اعتياد را منشا بسياري از جرائم دانست و خاطر نشان كرد: جرائم متاثر از اعتياد از قبيل سرقت، سرقت مسلحانه، و همچنين آسيب هاي اجتماعي خودكشي، افسردگي و سرخوردگي، فروپاشي خانواده ها، ضرر و زيان مالي به جامعه است.

 سرهنگ آزادی از دستگیری سارق اینترنتی در آمل خبرداد وافزود : در پي مراجعه و طرح شکایت یکی از شهروندان مبنی بر برداشت غیر مجاز اینترنتی از حساب وی، موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی پس از شناسایی متهم به سرقت اینترنتی با هماهنگي قضائی این فرد را در عملياتي ضربتی در مخفيگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامي آمل، اظهار داشت : متهم درتحقیقات وب ازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار کرد و اظهار داشت، با طراحی و ایجاد درگاه اینترنتی غیر مجاز جعلی ( فیشینگ ) تحت عنوان صرافی آنلاین از شهروندان سرقت می کرد.

وی گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0