چراغ ورزش آمل در سال97 با مدال جهانی بانوی رزمی کار روشن شد
4 فروردين 1397 ، دیدگاه 0
ملی پوش آملی تیم موی تای ایران با کسب نشان نقره مسابقات موی تای حرفه ای قهرمانی جهان ، نخستین نشان برون مرزی شهرستان آمل را به نام خود ثبت کرد./اهدا مدال به زین العابدین محمدی ' جانباز مدافع حرم

کمال آنلاین ،  نیلوفر نعمت پور ' ورزشکار 17 ساله آملی روز شنبه در حالی با نشان جهانی به زادگاهش آمل بازگشت که تعداد استقبال کنندگان از این ورزشکار حتی به انگشتان دو دست هم نرسید.
نعمت پور نشان نقره خود را در جریان چهاردهمین دوره فستیوال جهانی و مسابقات موی تای حرفه ای قهرمانی جهان که هفته پیش در کشور تایلند برگزار شد ، در یک رقابت فشرده و سنگین با حریف پرتغالی خود در بخش موی تای نیمه حرفه ای از آن خود کرد.
تیم ملی موتای ایران با 6 رزمی کار دراین دوره از مسابقات شرکت کرد و صاحب دو نشان طلا و کمربند طلایی و 3 نقره این مسابقات شد.
چهاردهمین دوره فستیوال جهانی و مسابقات موی تای حرفه ای قهرمانی جهان در 3 بخش موی تای آماتوری ، موی تای نیمه حرفه ای و موی تای حرفه ای کمربند جهانی با حضور بیش از 40 کشور جهان در کشور تایلند برگزار شد.
این بانوی رزمی کار آملی در بدو ورود به زادگاهش گفت که مسابقات در سطح بالایی و با حضور برترین های رشته موی تای برگزار شد.
نعمت پور افزود : خوشحال هستم که در رده سنی جوانان توانستیم در یک رده بالاتر با حریفان بزرگسالان رقابت کنم و مزد تلاش های خودم را با کسب نشان نقره جهانی جشن بگیرم.
این بانوی ورزشکار آملی سال گذشته نیز پس از کسب نشان نقره مسابقات موتای کاپ اروپا ، در اقدامی ارزشمند و قهرمانانه مدال خود را به ' زین العابدین محمدی ' جانباز مدافع حرم این شهرستان اهداء کرد./ایرنا

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0