اولویت سال 97 تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان آمل است
26 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : تمام دستگاههاي اجرايي شهرستان با توجه به اعتبارات خود پروژه هاي عمراني را در سالجاري به سرانجام رساندند و انشاءا... در سال 97 هم پروژه هاي جديدي را که در کميته برنامه ريزي معرفي مي نمايند به سرانجام برسانند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه شوراي برنامه ريزي شهرستان آمل که با حضور حيدرزاده معاون برنامه ريزي فرمانداري، بخشداران 5 گانه شهرستان و ديگر مسئولين شهرستاني برگزار شد گفت گ: با شروع سال 97 پروژه هاي نيمه تمام در اولويت کاري داده شود و بعد از آن پروژه هاي ديگر معرفي شوند.

وی افزود: هرگونه تغيير و تحول و جابجايي پروژه ها بايد با اجازه کميته برنامه ريزي شهرستان باشد و بازديد و سرکشي از پروژه هاي عمراني بايد سر وقت انجام شود.

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه درسال 96 اعتبارات خوبي به شهرستان تعلق گرفت ادامه داد: تمام دستگاههاي اجرايي شهرستان با توجه به اعتبارات خود پروژه هاي عمراني را در سالجاري به سرانجام رساندند و انشاءا... در سال 97 هم پروژه هاي جديدي را که در کميته برنامه ريزي معرفي مي نمايند به سرانجام برسانند.

رسولی ليست اعتبارات تخصيص يافته و تصويب شده در کميته برنامه ريزي شهرستان آمل در سال 96 را مبلغ 217315 ميليارد ريال از محل اعتبارات تملک دارايي هاي سرمايه اي عمراني استاني ، متوازن متمرکز 3% نفت ، متوازن استاني و ماده 12 براي تعداد341 پروژه عمراني شهرستان آمل اعلام نمود و افزود: باتوجه به پيگيريهاي تمامي مسئولين توانسته ايم اعتبارات خوبي را جذب و براي پروژه هاي عمراني شهرستان آمل هزينه نمائيم و تمامي مديران دستگاههاي اجرايي نيز زحمات زيادي در اين زمينه کشيده اند.

وی یادآورشد: باتوجه به پايان سال مالي از تلاش همه عزيزان تقدير و تشکر مي نمايم و اميدوارم بتوانيم در سال 97 نيز اعتبارات خوبي را جهت پروژه هاي عمراني شهرستان جذب نمائيم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0