تقدیر اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار آمل بمناسبت روز شهردار
25 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
بمناسبت سالروز شهادت سردار سرلشگر شهید مهدی باکری ( روز شهردار )، از شهردار آمل در جلسه شورا با اهدای لوحی تقدیر شد .

کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، محمد محمدی نائب رییس شورای اسلامی شهر آمل در این جلسه ضمن عرض تسلیت به فرشید لیتکوهی عضو شورا در پی ضایعه درگذشت پدر گرامیشان گفت : به بهانه فرا رسیدن سالروز شهادت سردار مهدی باکری ( روز شهردار ) ضمن دعوت از شهردار در این جلسه از سوی اعضای شورا، خواستیم از زحمات یکسال اخیر ایشان در اجرای پروژه ها و رسیدگی به امورات شهروندان عزیز قدردانی نمائیم .

وی ضمن قدردانی از شهردار و کلیه همکاران زحمتکش شهرداری به نیابت از اعضای شورا افزود : مهندس امیرسلیمانی اقدامات موثری را در توسعه شهر و همچنین اجرای پروژه های مختلف عمرانی در سطح شهر انجام داده است و امیدوارم شهر آمل در سال آینده شاهد سالی پر رونق تر از امسال باشد .

خسرو ابراهیم زاده سخنگوی شورای اسلامی شهر آمل نیز در این جلسه بیان کرد : خدا را شاکریم که با وجود تمام مشکلات اقتصادی که همه ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم، اندک پروژه هایی که داشتیم یک ماه قبل به بهره برداری رسیدند و انشاءالله که بتوانیم با برنامه ریزی بهتر شاهد تلاش مجموعه ۱۵۰۰ نفره شهرداری در تمام سطوح از اداری تا خدماتی با رهبری سازمانی شخص شهردار در راس هرم شهرداری باشیم .

وی افزود : پویایی مجموعه شهرداری خواست همه ماست و قطعا از شهردار که دغدغه معاش و حقوق پرسنل را داشتند تشکر می کنیم که عیدی و حقوق اسفند خیلی از همکاران تا به امروز پرداخت شده و انشاءالله تا چند روز دیگر اندک حقوق حقه پرسنل نیز پرداخت خواهد شد .

مسعود تسلیمی عضو شورای اسلامی شهر آمل ضمن تشکر ویژه از شهردار، مجموعه عملیاتی و مدیران شهرداری در سالی که گذشت بیان کرد : همه ما شاهد هستیم که با چه وضعیت اقتصادی سر و کار داریم و در این شرایط سخت اقتصادی مدیریت کردن مجموعه و رسیدن به هدف هایی که تعیین شده بسیار مشکل است .

وی ادامه داد : خدا را شاکریم که در اسفند ماه توانستیم بیشتر مطالبات دوستانمان را پرداخت کنیم، انشاء الله که بتوانیم تا پایان اسفند ماه پاسخگوی همه همکاران عزیز باشیم و این اتفاق نمی افتاد مگر در سایه همدلی، همکاری، همفکری، مدیریت شهردار و اعضای شورا و همکاران عزیزمان در شهرداری و سازمان های وابسته .

قاسم رسولی عضو شورای اسلامی شهر آمل اظهار داشت : آرزو می کنم در سال جدید همدلی و اتحادمان بیشتر شود تا در سایه آن شهری آباد و پویا داشته باشیم .

وی افزود : همکاران شهرداری برای حفظ آبروی شهر با نیت خالصانه تلاش های بسیار خوبی داشته اند و مطمئنا هیچ وقت کار آنها را کسی فراموش نخواهد کرد .

احمد امیرسلیمانی شهردار آمل نیز در این جلسه ضمن تشکر از حسن تدبیر اعضای شورا و حمایت از شهرداری برای اجرای پروژه ها و همکاری دلسوزانه و راهنمایی های آنها گفت : تا اراده خداوند نباشد هیچ اتفاقی نخواهد افتاد و اعتقادم بر این است از اینکه دوباره خدمتگزار مردم شدم خواست و اراده خداوند متعال بوده است .

وی افزود : بنده به عنوان مدیر اجرایی شورا هستم، هیچ وقت کم فروشی نخواهم کرد، با همه توان دنبال این خواهم بود که مشکلات را حل کنم و همیشه سعی می کنم که حیثیت و آبروی اعضای شورا بواسطه عملکرد بنده زیر سوال نرود .

شهردار آمل ضمن گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید مهدی باکری گفت : امیدوارم بتوانیم ذره ای از جانفشانی های این عزیزان را جبران کنیم .

وی با بیان اینکه امیدواریم سال ۹۷ را با یک همدلی بیشتر آغاز کنیم تصریح کرد : انصافا هیچ نگاه سیاسی به مجموعه ندارم و همیشه سعی کردم احدی از مجموعه شهرداری را با مسئولین شهرستان درگیر نکنم و اعتقاد دارم در یک فضای آرام و بی تنش می توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم .

در پایان از فردوس قربانی تنها بانوی عضو شورای اسلامی شهر آمل در دوره پنجم شورا، بمناسبت میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با اهدای لوحی تجلیل بعمل آمد .

.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0