یک شب به یادماندنی برای خانواده زحمتکش سازمان آرامستان شهرداری آمل
25 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
جشن خانوادگی سازمان آرامستان شهرداری آمل در راستای تکریم و قدردانی از زحمتکشان این سازمان با حضور سرپرست اتحادیه های سازمان آرامستان های کشور، اعضای شورای اسلامی شهر، شهرداران منطقه 1و2 ، مدیران عامل سازمان ها و دیگر مهمانان با اجرای برنامه های شاد و مفرح برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ جشن خانوادگی سازمان آرامستان شهرداری آمل در راستای تکریم  و قدردانی از زحمتکشان این سازمان با حضور سرپرست اتحادیه های سازمان آرامستان های کشور، اعضای شورای اسلامی شهر، شهرداران منطقه 1و2 ، مدیران عامل سازمان ها و دیگر مهمانان با اجرای برنامه های شاد و مفرح برگزار شد.

بهزاد نعمتی سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل گفت: زحمتکشان این سازمان با تلاش شبانه روزی با فشارهای روحی و روانی در خدمت شهروندان عزیز هستند.

 وی باقدردانی از حمایت های شهردار ، اعضای شورای شهر ، اعضای هیئت مدیره و شورای سازمان در جهت اجرای برنامه های این سازمان افزود: این سازمان دارای 32 پرسنل می باشد که بخاطر تلاش های شبانه روزی دست تک تک این تلاشگران را بخاطر زحمات ارزنده شان می بوسم.

 سرپرست سازمان آرامستان شهرداری آمل یادآورشد: خوشبختانه تاکنون کارهایی که در برنامه سازمان بود محقق و یا در حال انجام می باشد.

نعمتی اشاره کرد: قولی که بابت اجرایی شدن قطعه هنرمندان دادیم با تلاش شبانه روزی پرسنل سازمان تا قبل از پایان سال افتتاح خواهد شد.

 وی عنوان داشت: از حضور خانواده های همکاران عزیز که در این مدت 3 سالی که سرپرستی سازمان را برعهده داشتم و اگر قصور کوتاهی پیش آمده صمیمانه عذرخواهی می کنم و امیدوارم که بتوانیم همانند سالهای گذشته درسال 97 نیز گامهای خوبی برای رفاه همکاران برداریم.

 دکتر مسعود تسلیمی عضو شورای شهر و نماینده شورا در سازمان آرامستان شهرداری آمل باقدردانی از تلاش و همت والای مدیرعامل و پرسنل سازمان درجهت خدمت رسانی به مردم گفت: کار درسازمان بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد چرا که با کسانی روبرو هستند  عزیزانشان را از دست دادند.

 وی با اشاره به تحولات صورت گرفته در روند کاری سازمان افزود: خوشبختانه تاکنون هر کاری که سازمان محول شده به خوبی انجام دادند که نمونه بارز آن ساماندهی وضعیت تابلوهای تبلیغاتی و ساماندهی تابلوهای واحدهای تجاری بود که در استان نمونه است‌.

 عضو شورای شهر آمل اشاره کرد: خوشبختانه بودجه سازمان از 100میلیون تومان به یک میلیارد و دویست میلیون تومان رسیده و این نشان از تلاش همه عزیزان در سازمان می باشد.

 دکتر تسلیمی از ساخت ساختمان اداری جدید درجهت تکریم ارباب رجوع گفت: امیدواریم با پایان یافتن قطعه هنرمندان، آرامگاه های خانوادگی در دستور کار سازمان قرار گیرد.

 احمد توهمی سرپرست اتحادیه آرامستان های کشور با تشکر از برگزاری دورهمی خانوادگی سازمان آرامستان شهرداری آمل گفت: در این اتحادیه، آرامستان های 45 شهر هستند ودر سال 96 تصمیماتی گرفته شد و در حد واندازه ای که باید شانیت اتحادیه حفظ می شد نبوده است.

وی عنوان داشت: تنها سازمانی که امورات آن با مسائل شرعی مرتبط می باشد هستیم و کارکنان آرامستان از ضعیف ترین و مظلوم ترین پرسنل شهرداری محسوب می شوند چراکه کارهایی که در سازمان آرامستان انجام می شود مسائل شرعی دارد و باعث می شود که مسائل شرعی از خانواده متوفی خارج است.

سرپرست اتحادیه آرامستان های کشور تاکید کرد: کارمندان آرامستان ها قهرمانان خاموش شهرداری هستند و مثل شمع نورافشانی می کنند ولی خودشان می سوزند بدون اینکه کسی به این ها توجه داشته باشد.

توهمی اشاره کرد: برای عزیزان غسال زحمتکش که عضو اصلی سازمان را تشکیل می دهند با تدبیری که در سال 97 خواهیم داشت نسبت به تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی مخصوصا غسال هایی که فاقد مدارک عالی هستند و حداکثر دارای دیپلم می باشند اقدام خواهیم کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0