کسب رتبه برتر و نمونه استانی توسط شورای آموزش و پرورش آمل
22 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل گفت: شوراي آموزش و پرورش شهرستان آمل در سال 96 مصوبات بسيار خوبي را انجام داده که باعث شد توانستیم رتبه برتر و نمونه استانی را کسب کنیم.
 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان آمل به رياست سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل و مدیر و معاونین آموزش و پرورش آمل و اعضای شورا در فرمانداري ويژه شهرستان آمل برگزار گرديد. 
سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل گفت: شوراي آموزش و پرورش شهرستان آمل در سال 96 مصوبات بسيار خوبي را انجام داده که باعث شد توانستیم رتبه برتر و نمونه استانی را کسب کنیم.
رییس شورای آموزش و پرورش آمل افزود: برنامه هاي کوتاه مدت و بلندمدتي را در دستور کار خود قرار داريم تا با کمک اعضاي شوراي آموزش و پرورش آمل بتوانيم رويکردهاي جديدي را در شهرستان و استان مازندران ارائه کنیم. 
رسولی با بیان اینکه این موفقیت حاصل تلاش و زحمات همه اعضا بوده است عنوان داشت: به زودي تجليل از 250 بازنشسته فرهنگی شهرستان آمل صورت می گیرد.
دکتر عباس مرزبند معاون مدیرکل و مدير آموزش و پرورش شهرستان آمل با تبریک این موفقیت گفت: در سال تحصيلي 96 با کمک فرماندار ويژه شهرستان آمل توانستيم يک سال موفقي را سپری کنیم.
وی اظهارداشت: با درايت و مديريت معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل مصوبات خوبي به استان مازندران فرستاده شدکه توانستیم رتبه برتر را در سطح استان کسب نماییم که اين نشان از همدلي و همکاري اعضاي شوراي آموزش و پرورش اين شهرستان دارد. 
مدير آموزش و پرورش شهرستان آمل ادامه داد: با فرارسيدن نوروز 97 ، مبلغ يکصد ميليون تومان و پکيج هاي نوروزي بيش از سي نوع اقلام مصرفي با کمک خيرين شهرستان آمل در بين دانش آموزان بي بضاعت ارائه گرديد که اين عمل خداپسندانه با مديريت خوب فرماندار ويژه شهرستان آمل به سرانجام رسيد. 
لازم بذکراست که در ادامه مراسم سید جعفر رسولی فرماندار ويژه شهرستان آمل هدایای خود را که از طريق استان به وي اهداء گرديد ، به دانش آموزان بي بضاعت شهرستان آمل تقديم نمود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0