مهندس لیتکوهی خبرداد: نیازسنجی پروژه های جدید سطح شهر در کمیسیون فنی شورا
21 اسفند 1396 ، دیدگاه 1
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، رییس کمیسیون فنی شورا با بیان اینکه در بهمن ماه سال جاری تعداد 65 پرونده در این کمیسیون طرح و بررسی گردید اظهار داشت : از این میان تعداد 7 پرونده در خصوص تغییر کاربری اراضی، 11 پرونده در خصوص زیرسازی و آسفالت، 2 پرونده در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز، 2 پرونده در خصوص تملک، 11 پرونده در خصوص فروش،واگذاری یا عودت زمین های مازاد بر تعریض، 5 پرونده در خصوص تهاتر، 5 پرونده در خصوص تعریض و تفکیک اراضی، 22 پرونده در خصوص مباحث دیگر از جمله افزایش و اصلاح بنا، استرداد وجه، غرامت تعریض، تاسیس باشگاه ورزشی، پیاده روسازی، دیوارکشی حریم نهر، حفر چاه، اصلاح شبکه عرض گذر و غیره در جلسات این کمیسیون مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
 
وی همچنین از تشکیل کارگروه ترافیک جهت بررسی معضلات ترافیکی شهر خبر داد و افزود : بازدید در راستای تملک و حفظ آثار تاریخی ( نیاکی محله )، بازدید در خصوص اصلاح عرض گذر بلوار شهید تیموریان ( ثامن یکم ) و تشکیل کارگروه فنی و شهرسازی جهت بررسی پروژه های در حال احداث شهرداری و نیازسنجی پروژه های جدید در سطح شهر از دیگر عملکردهای این کمیسیون در یک ماهه بهمن 96 می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. شهرام درزی لاریجانی

    شهرام درزی لاریجانی

    با سلام.لطفا به عزیزان عضو شورا اعلام کنید که جلسات کمیسیون ها را بصورت منظم برگزار کنند.اینکه در شهر دور میزنند و در ایین ها و مراسم شرکت میکنند خیلی خوب است بشرط اینکه اول وظائفشان را انجام دهند.بنده یکماه است منتظر تشکیل جلسه فنی هستم و متاسفانه هنوز تشکیل نشده است. بنده بایشان رای هم دادم و باز هم رای میدهم ولی خواهشمندم کار مردم را لنگ نگذارند.متاسفانه در کشور ما از اول اسفند همه امور نیمه تعطیل است چون عید نرم نرمک از راه میرسد. باقی بقایتان. شهرام درزی لاریجانی.