عملیات اجرایی حفر چاه در محور آمل به بابل آغاز شد.
20 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
مدیر امور آب و فاضلاب شهری آمل :در این پروژه یک حلقه چاه با پیش بینی دبی ۶۰ الی ۷۰لیتر در ثانیه، ۲۰۰ متر خط انتقال و۲۵۰ مترخط نیرو حفرو تجهیز می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ مهندس قبادی مدیر امور آب و فاضلاب شهری آمل از آغاز عملیات اجرایی حفر چاه در محور آمل به بابل خبر داد و گفت: این امر به منظور تامین نیاز آبی۱۸ هزار مشترک خیابان امام رضا(ع) در حال انجام است.

مهندس قبادی افزود: در این پروژه یک حلقه چاه با پیش بینی دبی ۶۰ الی ۷۰لیتر در ثانیه، ۲۰۰ متر خط انتقال و۲۵۰ مترخط نیرو حفرو تجهیز می شود.

وی، اعتبار در نظر گرفته شده برای اجرای این طرح را در مجموع ۸ میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: بخشی از این اعتبار از محل تبصره ۳ تامین می شود.

مدیر امور آبفا شهری آمل، با اشاره به  خرید ۵۰۰ مترمربع زمین برای حفر و تجهیز چاه مذکور، اظهار داشت: همزمان ایام تعطیل و تابستان و افزایش میزان مصرف آب، مشترکین این شهر با کاهش و افت فشار آب مواجه بودند که با اجرای این طرح، بخشی از مشکل کمبود آب جبران می شود.

مهندس قبادی، با بیان اینکه شهر آمل دارای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت است خاطرنشان کرد: ۶۰ هزار مشترک خانگی در این شهر تحت پوشش امور آب و فاضلاب شهری آمل قرار دارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0