دستگیر سارق داروخانه ها و سه عامل تهیه و توزیع مواد محترقه و پلمپ سه واحد صنفی/ کشف 8 کيلوگرم موادمخدر در آمل
20 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی آمل در گفتگو با کمال آنلاین از دستگيري سارق داروخانه های این شهرستان و کشف اموال مسروقه در این شهرستان خبر داد وگفت: در پی وقوع سرقت دارو از داروخانه ها در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس قرار گرفت.

سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی آمل در گفتگو با کمال آنلاین از دستگيري سارق داروخانه های این شهرستان و کشف اموال مسروقه در این شهرستان خبر داد وگفت: در پی وقوع سرقت دارو از داروخانه ها در سطح شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار ماموران پليس قرار گرفت.

وي افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتي و استفاده از شگردهاي پليسي، ماموران انتظامی کلانتری 13 موفق به شناسايي اين سارق حرفه اي شدند.

سرهنگ آزادی، تصريح کرد: با شناسايي سارق و هماهنگی های قضائی، ماموران در يک عمليات ضربتی متهم را دستگير کردند و از وی مقادیر قابل توجهی داروی مسروقه کشف و ضبط کردند.

آزادی در ادامه گفت:متهم که باسرقت از داروخانه ها داروهای سرقتی را در باراز آزاد به فروش می رسانده ، پس از تشکيل پرونده، به مرجع قضائی معرفی و موضوع در دست بررسی است .

وی همچنین با اشاره به دستگیری سه عامل تهیه وتوزیع مواد محترقه و پلمپ سه واحد صنفی در آمل  ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی پس از برسی های همه جانبه و تجقیقات پلیسی موفق به شناسایی سه نفر از عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه و آتش زا در این شهرستان شدند.

سرهنگ آزادی، خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را دستگیر و در بازرسی از واحدهای صنفی آنان 4 هزارو 500 عدد انواع مواد محترقه کشف کردند.

فرمانده انتظامی آمل، اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به دلیل سلب آسایش شهروندان و اخلال در نظم و امنیت عمومی به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با اشاره به پلمب واحد های صنفی متهمان، افزود: استفاده از هرگونه مواد محترقه و منفجره ای که موجب سلب آسایش شهروندان شود طبق قانون جرم بوده و پلیس با متخلفان و مجرمان در این زمینه برخورد خواهد کرد.

وی از کشف 8 کيلوگرم موادمخدر در آمل خبرداد واظهارداشت: در پي کسب خبري مبني بر فعاليت افرادي به صورت باندي ، در امر تهيه و توزيع مواد مخدر، رسيدگي به موضوع در دستور کار ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود: مأموران پس از انجام يک سري اقدامات اطلاعاتي و تحقيقات پليسي، متهمان را که با تشکیل باندی دو نفره اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان می کردند شناسايي کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان آمل،خاطر نشان کرد: ماموران در ادامه تحقيقات، با شناسايي و با يکسري اقدامات پليسي با هماهنگي قضايي، اين افراد را در عملياتي ضربتي دستگير کردند.

وي افزود: ماموران در بازرسي از خودروی متهمان موفق به کشف 8 کيلوگرم موادمخدر از نوع ترياک شدند.

سرهنگ آزادی ادامه داد: در اين راستا متهمان با تشکيل پرونده تحويل مرجع قضائي شدند و خودروي آنان نيز توقيف و روانه پارکينگ شد.

آزادی در خاتمه از شهروندان ، خواست: برای پیشگیری از حوادث چهار شنبه آخر سال ضمن همکاری با پلیس در ایجاد نظم و امنیت عمومی،در فرزندان خود اين باور را ايجاد كنند، كه سلب آسايش ديگران، وسيله خوبي براي شادي و سرگرمي نيست و نباید با اشتباهات خود، اندوه و ماتم را جايگزين شادي آغاز سال نو کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0