کشف 5 هزار مواد محترقه و دو کیلو گرم گوگرد در شهرستان آمل
16 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی آمل : پس از انجام اقدامات اطلاعاتي، ماموران با هماهنگي مرجع قضايي، در يک عمليات غافلگيرانه متهم را دستگير و در بررسي ازخودروی وی 5 هزار عدد انواع مواد محترقه و دو کیلوگرم گوگرد قاچاق کشف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل  از کشف پنج هزار عدد مواد محترقه و دو کیلوگرم گوگرد قاچاق و غیرمجاز در اين شهرستان خبر داد و گفت: به منظور پيشگيري از وقوع حوادث دلخراش چهارشنبه آخر سال و در اجراي طرح مبارزه با مواد محترقه ماموران کلانتری 12 با انجام تحقيقات پليسي موفق به شناسایی یکی از عاملان تهیه و توزیع مواد محترقه در این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل،افزود: پس از انجام اقدامات اطلاعاتي، ماموران با هماهنگي مرجع قضايي، در يک عمليات غافلگيرانه متهم را دستگير و در بررسي ازخودروی وی 5 هزار عدد انواع مواد محترقه و دو کیلوگرم گوگرد قاچاق کشف کردند.

وی همچنین از کشف یک قلاده پلنگ تاکسیدرمی شده درشهرستان آمل  گفت: در پي کسب خبری منبی بر نگهداری یک قلاده پلنگ در یک منزل مسکونی دراین شهرستان، موضوع در دستور کار پليس آگاهي این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، افزود:کارآگاهان پليس آگاهی ضمن هماهنگی های قضائی با بررسی های همه جانبه و انجام تحقیقات پلیسی در بازرسي از منزل متهم موفق به کشف یک قلاده پلنگ تاکسیدرمی شده شدند.

سرهنگ آزادی، تصريح کرد: متهم دستگیر و پس از تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني، تحويل مرجع قضايي معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان این که همکاری و تعامل مردم با نیروی انتظامی نقشی اثر گذار در ایجاد امنیت جامعه دارد، اظهار داشت : وحوش در تنظیم چرخه طبیعت و زندگی انسان تاثیر به سزائی دارند و حضور حیوانات زنده در طبیعت زیباتر از حیوان خشک و بی روح در قفس یا منزل است .

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0