پرسپولیس باید مراقب بازی برگشت با الوصل باشد
16 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
پیشکسوت تیم پرسپولیس با تاکید بر اینکه ترکیب این تیم در دیدار با الوصل امارات نشان از مدیریت بالای کادرفنی داشت، گفت: پرسپولیس باید مراقب دیدار برگشت برابر الوصل باشد.

محمد پنجعلی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیروزی دو بر صفر پرسپولیس مقابل الوصل امارات در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا گفت: این دیدار برای پرسپولیس خیلی مهم بود. به هر حال بازی‌هایی که چند هفته پس از باخت در دربی انجام می شود تبعات خاص خودش را دارد. چراکه هنوز هواداران پرسپولیس از این شکست ناراحت هستند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: تاکید می کنم هیچ گونه اتفاق خاصی در دربی نیفتاد که بخواهیم استقلال را برنده بی چون و چرای این بازی از لحاظ فنی بدانیم اما لازم بود تا پرسپولیس پس از شکستی که در دربی متحمل شد، خیلی زود برد را تجربه کند. برانکو ایوانکوویچ با مدیریت مثال زدنی اش ترکیب پرسپولیس را در دیدار با الوصل انتخاب کرد تا آرامش را بار دیگر به تیمش و سکوها بازگرداند.

پنجعلی تصریح کرد: حالا باید این تیم در دیدار برگشت خود مقابل الوصل هم به پیروزی برسد. بدون شک الوصل در دیدار برگشت کاملا متفاوت بازی خواهد کرد و می تواند پرسپولیس را به دردسر بیندازد. پرسپولیس باید در این بازی هم پیروز از میدان خارج شود تا با خیال راحت بازی های خود را در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا دنبال کند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0