قابل توجه آقای استاندار؛
13 اسفند 1396 ، دیدگاه 1
سنگ اندازی و تضعیف پروژه های اکسین در آمل به چه قیمتی!؟

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر حمید طاهری پور از چهره های شاخص حوزه اشتغال و سرمایه گذاری کشور و از مدیران نمونه ملی در حوزه کار و تلاش، با هدف اینکه بتواند خدمت به شهرستان آمل که زادگاه ایشان می باشد ارائه کند وارد دیار خود شد و توانست در مدت کوتاهی فاز نخست سیتی سنتر اکسین شمال آمل را در آستانه نوروز 96 افتتاح کند که رتبه نخست سرعت در ساخت پروژه ها را کسب کرد تا این مجموعه مرکزی برای مراجعه گردشگران و مسافران باشد و جمع کثیری از جوانان جویای کار بومی شهرستان و استان در مجموعه عظیم اکسین وارد کار شوند.

این پایان راه نبود و دکتر طاهری پور با همت ستودنی و عزم والای خود راه را ادامه داد و الان در شرایطی که همه چیز برای افتتاح فاز دوم مجموعه اکسین با امکانات منحصربفرد در حال آماده شدن می باشد اتفاقی افتاد که همه را ناراحت کرده است و چرا باید این اتفاق درست چند روز مانده به افتتاح پروژه های اکسین صورت گیرد که جای تاسف دارد.

شنیده ها حکایت از آن دارد در روز 13 اسفند جمع بسیاری از کارگران مجموعه اکسین بدون اطلاع قبلی و با این عنوان که افغانی هستند گرفته و برده شدند که جالب اینجاست جمعی از کارگران نیز ایرانی بودند و حال جای سوال پیش می آید نقش مسئولان استانی و شهرستانی در این امر که همواره ندای حمایت از سرمایه گذاری و تولید و اشتغال سر می دهند چیست تا چنین اتفاقاتی رخ ندهد.

 با افتتاح فاز دوم مجموعه اکسین، بیش از 200 نیروی جدید وارد کار ثابت می شدند و چه کسی باید پاسخگو باشد که با چنین اقدامی زمینه تاخیر افتتاح فاز دوم فراهم گردید و از جناب استاندار که از روز نخست حضورشان سخن از حمایت از سرمایه گذاری و اشتغال داشتند و دارند می خواهیم پیگیری شایسته ای درخصوص این امر داشته باشند.

با افتتاح این پروژه جوانان زیادی که به دنبال کار هستند مشغول خواهند شد و این امر می تواند در اشتغالزایی و رونق اقتصادی منطقه تاثیر گذار باشد اما چرا باید اتفاقاتی رخ دهد که سبب تضعیف پروژه عظیمی چون اکسین گردد.

ضرورت دارد سرمایه گذارانی امثال دکتر طاهری پور مورد حمایت قرار گیرند و همه مسئولین باید در راستای منویات مقام معظم رهبری و برای شکوفایی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال به این عزیزان کمک و همراهی لازم را داشته باشند.

همه بسترها باید برای سرمایه گذاری مطمئن در استان مازندران و شهرستان آمل فراهم باشد تا سرمایه گذاران با خیالی آسوده در این امر وارد شوند و اگر خدایی ناکرده این قبیل سرمایه گذاری ها شکست بخورد دیگر هیچ سرمایه گذاری حاضر نخواهد بود وارد کار شود که از مسئولان می خواهیم به جای سنگ اندازی و تضعیف پروژه های سرمایه گذاری، بیایند در عمل فرش قرمز برای سرمایه گذاران پهن کنند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. رضاپور

    رضاپور

    من به عنوان عضو كوچكي از اين جامعه متاسفم از اينكه قدر سرمايه گزاران بي ادعاي خود را نميدانيم.كساني كه بدون چشم داشتي خدمت به اين كشور كرده و نقطه اميدي براي جوانان ما هستند خصوصا در شهر هاي كوچك تر كه واقعا با شرايط كاري دشواري روبرو هستيم.با كمي فكر متوجه خواهيم شد كه بازدهي مالي اينگونه فعاليت ها با مقدار سرمايه اي كه در اين زمينه صرف ميشود تطبيق ندارد و اين كار جز از روي عشق و علاقه به وطن نميباشد. ما فقط با فرار مغزها مواجه نيستيم اين روزها با فرار سرمايه داران هم مواجهيم.تا دير نشده به خود