کشیک نوروزی بهداشت محیط آمل از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ۹۷
13 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
معاون شبکه بهداشت و درمان آمل : بهداشت و درمان شهرستان برای خدمت رسانی به مسافرین عزیز و شهروندان گرامی در ایام تعطیل آمادگی کامل را دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ دکتر مرشد اسکی معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان در جلسه شورای سلامت و امنیت غذایی گفت: با توجه به پيش رو بودن تعطيلات نوروز و فرارسيدن سال ۹۷ نظارت بيشتر مسئولين ادارات مربوطه پارک ها بخصوص پارک ميرزاکوچک خان از لحاظ شرايط رفاهي و بهداشتي در اسرع وقت اقدام و وسايل مورد نياز آن استقرار يابد.

وی افزود: بهداشت و درمان شهرستان برای خدمت رسانی به مسافرین عزیز و شهروندان گرامی در ایام تعطیل آمادگی کامل را دارد.

 معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان آمل ادامه داد: بیمارستانهای شهرستان و اورژانس ۱۱۵ با آمادگي تمام و ضمن سرويس کامل آمبولانسهاي مستقر در پايگاهها ، مهيا براي خدمت رساني به مسافرين عزيز و مردم شريف مي باشند.

وی اشاره کرد: کلنیک دندانپزشکی در ایام تعطیلات، فعال و آماده خدمت رسانی می باشد  و اکیپ سلامت شامل کارشناسان بهداشت محیط و آموزش و پرورش از مدارس مسافرپذیر از نظر بهداشت محيط بازديد مشترک صورت می گیرد.

دکتر مرشد در پایان افزود: کشیک نوروزی بهداشت محیط از ۱۵ اسفند الی ۱۵ فروردین سال آتی از اماکن عمومی و تهیه و توزيع مواد غذايي نظارت خواهند نمود و با متخلفان و تهديد کننده هاي سلامت عمومي برخورد قانوني خواهد کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0