آماده باش تمام دستگاههای اجرایی آمل برای پذیرایی از مسافران نوروزی
13 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : با توجه به نزدیک شدن به ايام نوروز از 20 اسفند الي 20 فروردين جاده هراز که یکی از جاده هاي مواصلاتي شمال می باشد پلیس در جهت برقراری امنیت برای مسافران اهتمام ویژه ای داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در جلسه شوراي ترافيک شهرستان آمل گفت: دستگاههاي اجرايي مرتبط بايد تمام مصوبات جلسات را پيگيري کرده تا بتوان امنيت و آرامش را در بحث ترافيکي شهر و جاده کنترل نمود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ايام نوروز از 20 اسفند الي 20 فروردين جاده هراز که یکی از جاده هاي مواصلاتي شمال می باشد پلیس در جهت برقراری امنیت برای مسافران اهتمام ویژه ای داشته باشند.

وی اظهار داشت: تيمهاي هلال احمر ، اورژانس 115 ، پليس انتظامي ، راهور ، پليس راه ، امداد خودرو و ديگر ادارات مرتبط با شوراي ترافيک تيمهاي خود را در محورهاي مورد نظر بصورت آماده باش قرارداده تا مسافران نوروزي و شهروندان بومي بتوانند باخيال آسوده مسافرت خود را انجام داده و از خدمات اين دستگاهها بهره مند گردند.

فرماندار ويژه شهرستان آمل ادامه داد:  دستگاههاي مرتبط ضمن بازديد ميداني از محورهاي سطح شهرستان ، تجهيزات جاده اي از قبيل تابلوي راهنما ، خط کشي جاده ها و شهر و همچنين پاکسازي معابر از زباله و نخاله هاي ساختماني ، رنگ آميزي سرعت گيرها ، لکه گيري آسفالت معابر و ... را در دستور کار خود قرار دهند.

رسولی در رابطه با اسکان مسافران نوروزي در مدارس گفت: آموزش و پرورش نسبت به برپايي ستاد اسکان مسافران نوروزي و تجهيز اين مکان اقدامات لازم را بعمل آورده و پليس راهور ، نيروي انتظامي و ديگر دستگاههاي مرتبط همکاري لازم را با آموزش و پرورش و ستاد تسهيلات سفر نوروزي داشته باشند.

وی در پایان از تمامي اعضاي شوراي ترافيک که در طول مدت يکسال با فرمانداري همکاري لازم را داشتند تقدير و تشکر نمود و افزود: در ايام تعطيلات نوروزي بايد خدمات بموقع به مسافران داده شود.

وی تاکید کرد: شهرستان آمل يکي از پرتردد ترين و پرجاذبه ترين محورهاي مواصلاتي کشور مي باشد و در طول ايام تعطيلات نوروزي در کنترل ترافيک جاده هاي مواصلاتي اهتمام لازم توسط اعضای شوراي ترافيک شهرستان آمل صورت گیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0