جشن نیکوکاری با هدف تامین پوشاک و موادغذایی شب عید نیازمندان برگزار می شود
12 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
رییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان آمل : مردم خیر و نیکوکار شهرستان آمل در سال ۹۵ مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۵۴ میلیون و ۷۶۳ هزار ریال در جشن نیکوکاری به نیازمندان یاری رساند و اینک در آستانه سال نو منتظر کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیر ونیکوکار می باشیم.

حسن قربانی رییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛  گفت: همزمان با سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی در 14 اسفند، برگزاری جشن نیکوکاری با اهداف تامین پوشاک و مواد غذایی شب عید نیازمندان برگزار می شود.

حسن قربانی گفت: در روز چهارشنبه 16 اسفند زنگ نیکوکاری در کلیه مدارس شهرستان به صدا در می آید و کلیه دانش آموزان نسبت به اهداء هدایای خود به صندوقهای در اختیار مدارس تحویل می دهند و وجوهات پس از جمع آوری و شمارش بین نیازمندان همان مدرسه توزیع خواهد شد.

وی ادامه داد: در روز 17 اسفند هم با هدف جمع آوری کمک های مردمی در سطح پایگاه هایی که با همت کمیته امداد و پایگاههای مقاومت بسیج دائر و نسبت به جمع آوری کمکهای مردمی در این روز اقدام خواهد شد و در روز 18 اسفند هم جمع آوری کمکهای مردمی را در مصلاهای نماز جمعه و بازارچه های محلی انجام خواهد شد.

رییس کمیته امداد امام خمینی شهرستان آمل گفت: با جمع آوری کمک های مردمی در پایان سال در قالب جشن نیکوکاری، بعضی از نیازهای نیازمندان در شب عید تامین می گردد.

قربانی گفت: مردم خیر و نیکوکار شهرستان آمل در سال ۹۵ مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۵۴ میلیون و ۷۶۳ هزار ریال در جشن نیکوکاری به نیازمندان یاری رساند و اینک در آستانه سال نو منتظر کمک های نقدی و غیرنقدی مردم خیر ونیکوکار می باشیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی شهرستان آمل دارای 15600نفر تحت حمایت می باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0