رویکرد جدید مجمع خیرین مدرسه ساز آمل به سمت مدرسه یاری خواهد بود
9 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل : خیرین مدرسه یار با کمک در فعالیت های مدرسه به تحقق اهدافی همچون برقراری عدالت آموزشی و پیشگیری از ترک تحصیل کمک می کنند.

حاج حسین بیک مهدوی مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین با قدردانی از حمایت های خیرین مدرسه ساز آمل در امر مدرسه سازی گفت: خوشبختانه در این مجمع بیش از 300 نفر از خیرین مدرسه ساز مشغول به فعالیت بوده و هستند.

وی با بیان اینکه رویکرد جدید مجمع خیرین مدرسه ساز آمل به سمت مدرسه یاری خواهد بود افزود:  خیرین مدرسه یار با کمک در فعالیت های مدرسه به تحقق اهدافی همچون برقراری عدالت آموزشی و پیشگیری از ترک تحصیل کمک می کنند.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل  ادامه داد: از جمله اهداف خیرین مدرسه یار می تواند کمک به تحقق عدالت آموزشی از طریق حمایت از برنامه های آموزشی و تربیتی، کمک به تجهیز مدارس مناطق محروم، پیشگیری از ترک تحصیل و بروز ناهنجاری های اجتماعی و اخلاقی دانش آموزان و کمک به شکوفایی استعدادهای درخشان دانش آموزان عزیز شهرستان آمل باشد.

بیک مهدوی با بیان اینکه تاکنون 13 پروژه مدرسه سازی توسط خیرین ساخت و یا در دست اجرا می باشد خاطرنشان کرد: از این تعداد 4 مدرسه افتتاح و به بهره برداری رسید و9 مدرسه دیگر در دست ساخت می باشد.

وی یادآورشد: بزودی با کمک جامعه دندانپزشکان شهرستان آمل، مدرسه 12 کلاسه برای دانش آموزان استثنایی کلنگ زنی خواهد شد.

 مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل با اشاره به درپیش بودن جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل گفت: اصلی ترین انگیزه دست اندرکاران جشنواره ایجاد و گسترش روحیه مدرسه یاری و مدرسه سازی است و اعتقاد ما بر این است که برگزاری چنین جشنواره هایی در ایجاد همدلی و عواطف انسانی مؤثر و مفید خواهد بود.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان آمل ادامه داد: خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار جهادگران عرصه مدرسه سازی محسوب می شوند و انسانهای وارسته و ارزشمندی هستند که از دنیای نامها و شهرت ها فارغ می باشند.

بیک مهدوی افزود: خیرین مدرسه ساز نه در پی تکریم و بزرگداشت هستند بلکه در صدد رسیدن به سر منزل دنیایی ماورای مادیات می باشند و همین یقین و ایمان به باورهای الهی به آنان آرامش می بخشد که بسیار ارزشمند است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0