ضرورت تلاش برای حل مشکلات کشاورزان / قدردانی از مسئولان مرکز بین المللی تجارت برنج ایران
9 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه دابو ودشت سر؛ اینکه گفته میشه تشویش اذهان تشویش اذهان گفتن واقعیت تشویش اذهان نیست و دفاع از حقیقت ها و حقانیت ها جزئی از رسالت انسانی ماست .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ حجت الاسلام  مهدی تقی زاده آملی در دیدار مهندس علیزاده شایق ریاست انجمن برنج کشوردر مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران که با حضور مدیرعامل واعضا برگزارشد گفت : شما عزیزان و همکارانتان زحمات و خدمات خوبی برای برنج می کشید سعیکم مشکور ولی بدانید دعای مردم مستضعف و پابرهنه همراهمان هست کاری نکنیم مبدل به آه و نفرین بشه

وی با اشاره به اینکه جلوی وارادت ظالمانه و بی رویه برنج گرفته شود افزود : به جای ورود برنج سرطان زای خارجی برنج خوش طعم و عطر کشاورزان ما را بخرند ومسئولان کشاورزی سیاست بازی نکنند و سیاست زده نشوند .

وی با انتقاد از کسانی که می خواهند با تبلیغات پایتخت برنج را به خودشان اختصاص بدهند عنوان داشت : ما ۵ سال شبانه روز برای برند سازی برنج مان و آمل را پایتخت برنج کشور کنیم کار کردیم اونوقت هر روز یک جا یک صحبتی را می فرمایند درحالی که ارزوی بنده وامثال بنده رفع مشکلات کشاورزان و کشاورزی است .

امام جمعه دابو ودشت سر ادامه داد : این مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران بعد از مدتی دیدم خدا می داند خدا را شکر کردم و به مهندس یزدانپناه و همکارانش تبریک عرض می کنم خدا با شماست و کمکتان می کند و امیدوارم این مرکز ،مرکز رشد ، توسعه ،عمران و آبادانی کشاورزی و کشاورزان بشود و به دنبال حل و فصل مشکلاتشان باشیم و از این ظرفیت موجود همه کشور استفاده بکنند و به دنبال مقابله گری و مبارزه نباشیم .

تقی زاده اشاره کرد : کشورهای پیشرفته در کنار رفاقت رقابت دارند ولی سالم ،متاسفانه ما به دنبال تخریب هم هستیم و چشم پیشرفت هم را نداریم و این مانع پیشرفت نظام خواهد شد.

وی گفت : این مرکز می تواند به یک محل بزرگ نمایشگاهی محصولات کشاورزی تبدیل شودومسئولان از فراورده های کشاورزی غافل نباشند و به دنبال بهره وری بیشتر باشند.

وی تاکید کرد : اگر می خواهیم هجرت روستائیان به شهر نباشد ، ساخت و ساز غیرمجاز را نداشته باشیم به داد کشاورزان مان برسید و دولت حمایت بکنه انها را و محصولشان را بخرند،دست های پشت پرده مافیای ورود برنج را خدا قطع خواهد کرد و رسوایشان خواهد کرد.

امام جمعه دابو ودشت سر ادامه داد : اینکه گفته میشه تشویش اذهان اقعیت تشویش اذهان نیست و دفاع از حقیقت ها و حقانیت ها جزئی از رسالت انسانی ماست ،بنده دست تک تک مردم مظلوم و مستضعف و پابرهنه را می بوسم و بر این بوسه افتخار می کنم.

تقی زاده خاطرنشان کرد : از تریبون مقدس نماز جمعه هر هفته برای دفاع از فقرا و رنج دیده ها برای تولید و اشتغال و ازدواج و رفع فقر و تبعیض با افتخار تمام استفاده می کنم و بر این سربازی افتخار می کنم ومن آمل را دوست دارم و برای ارتقاء آن تمام سعی و تلاش را می کنم.

وی اشاره کرد : جناب مهندس یزدانپناه و همکارانشان برای این مرکز جوانی و عمر خودشان را گذاشتند و قطعا خدا جزای خیر خواهد داد.

وی درپایان درخصوص استفاده از ظرفیت منطقه برای حل مشکل کشاورزان وبرگزاری جشنواره و جشن شکرگذاری برنج مطالبی راعنوان داشتند .

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0