تمهیدات آتش نشانی آمل برای چهارشنبه سوری / استقرار 7 تیم عملیاتی در سطح شهر
8 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
در روزهای پایانی سال ، علاوه بر استقرار های اعلام شده ، تمام آتش نشان‌های ایستگاه های چه آنهایی که شیفت هستند و چه آنهایی که خارج شیفت هستند در آماده باش کامل قرار دارند تا در مواقع مورد نیاز به شهروندان خدمات رسانی کنند.

به گزارش خبرنگارپایگاه خبری کمال آنلاین ؛مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی آمل گفت: به منظور برقراری ایمنی شهروندان در روز  چهارشنبه سوری (22 اسفند 96 ) 7 تیم عملیاتی آتش نشان در سطح شهر مستقر خواهند شد.

حسین نذیری ، افزود: این استقرار ها در میادین و خیابانهای اصلی ، اماکن عمومی ، پارک ها و شهرک ها خواهد بود .

نذیری ادامه داد : از آنجایی که معتقدیم بیشترین قشر آسیب پذیر در این خصوص نوجوانان و کودکان هستند به این بخش توجه ویژه‌ای داریم و موارد ایمنی ، هشدار ها و مخاطرات موادمنفجره از یک ماه گذشته توسط کارشناسان واحد آموزش و پیشگیری سازمان در مدارس شهر در حال ارائه است .

نذیری  در مورد تمهیدات عملیاتی برای روزهای آخر سال، گفت: همچنین از 15 اسفند ماه  با توجه به شرایط خاص ترافیکی در سطح شهر ، سه دستگاه خودروی آتش نشانی در میدان 17 شهریور ، دم پل و بازار مستقر می شوند.

وی اضافه کرد: در روزهای پایانی سال ، علاوه بر استقرار های اعلام شده ، تمام آتش نشان‌های ایستگاه های چه آنهایی که شیفت هستند و چه آنهایی که خارج شیفت هستند در آماده باش کامل قرار دارند تا در مواقع مورد نیاز به شهروندان خدمات رسانی کنند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل یادآور شد: تیم های عملیاتی در ایام پایانی سال به صورت نیروهای ناوگان گشت موتوری ، خودروهای سبک و سنگین در سطح شهر مستقر خواهند شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0