اغاز عملیات اجرایی دو پاسگاه جدید درسال 97/ آماده باش پلیس در چهارشنبه آخرسال
8 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی آمل : این 2 پاسگاه جدید در بخش دشت سر و جاده اوجی آباد آمل به سرخرود با زمین اهدایی مردمی ساخته خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت اله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در نشست خبری با خبرنگاران ضمن قدردانی از تعامل خوب رسانه ها با پلیس گفت: اصحاب رسانه پل ارتباطی بین مردم و پلیس هستند که نقس اساسی را در ارتقاء امنیت اجتماعی برعهده دارند.

وی با تاکید براینکه رویکرد پلیس جلب رضایت مردم می باشد افزود: پلیس رسانه را به عنوان یک ظرفیت درکنار ماموریت های خود می بیند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با اشاره به دغدغه های شهروندان نسبت به فضاهای مجازی عنوان داشت: برطرف کردن این دغدغه در اولویت کاری مان قراردارد و از خانواده ها تقاضا داریم که مواظب فرزندان خود باشند که امروزه  یک تهدید جدی داریم.

سرهنگ آزادی بیان داشت: گستردگی کار پلیس فتای شهرستان آمل تا غرب مازندران می باشد که در این امر استفاده از زبده ترین و کارآمدترین نیروها در دستور کار قراردارد که در 11ماهه سالجاری 31 درصد افزایش جرائم که 25 درصد کشف و 12 درصد دستگیری نسبت به سال گذشته داشتیم.

وی با اشاره به کشف 11 باند توزیع مواد مخدر ادامه داد: در همین رابطه 38 فقره کشفیات از قاچاقچیان عمده صورت گرفت که 30 درصد افزایش کشف و 10 درصد افزایش دستگیری داشتیم.

وی به اولویت های پلیس شهرستان در جرائم ، سرقت و کلاهبرداری اشاره کرد و گفت: به لطف خدا سرقت کلان در این شهرستان نداریم و سرقت ها بصورت خرد می باشد که با تقویت نیروها درآگاهی ، پلیس امنیت و کلانتری ها شاهد رویکرد پلیس بسمت پلیس تخصصی باشیم.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با ابراز تاسف از اینکه در این شهر فقط یک چراغ قرمز روشن است گفت: امیدواریم که مسئولین بخصوص شهرداری نسبت به نصب پایه های چراغ قرمز باتوجه به درپیش بودن ایام نوروز و کنترل ترافیک اقدام کنند.

سرهنگ آزادی از راه اندازی سیستم پیامکی برای اولین بار درمازندران در شهر آمل اظهارداشت: خوشبختانه با هماهنگی صورت گرفته یکی از ماموران راهور در مرکز کنترل ترافیک شهرداری مستقر خواهد شد و از طریق دوربین های نصب شده درسطح شهر تخلفات کنترل می شود.

وی همچنین از آماده باش پلیس درچهارشنبه آخر سال دربرخورد با کسانی که می خواهند آسایش مردم را بهم بزنند خاطرنشان کرد: دربرخورد با فروشندگان مواد محترقه اقدامات خوبی صورت گرفت که درهمین رابطه در بازرسی از واحد صنفی 3 هزار و 830 عدد انواع مواد محترقه کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل از پلمپ 4 تالار پذیرائی در شهرستان خبرداد وادامه داد: این تالارها  بخاطر تخلفات صنفی و رعایت نکردن شئونات اسلامی پلمپ شدند و پلیس دراین حوزه پیشتر از تالار داران بر اجرای حفظ شئونات ومواردی که گلایه های مردمی وجود داشته باشد و حقوق عمومی نادیده گرفته شود، برخورد خواهد کرد.

سرهنگ آزادی از موافقت ناجا با ایجاد 2 پاسگاه جدید انتظامی در این شهرستان به منظور حضور سریعتر این نیرو در ماموریتهای محوله خبر داد و عنوان داشت: این 2 پاسگاه جدید در بخش دشت سر و جاده اوجی آباد آمل به سرخرود با زمین اهدایی مردمی ساخته خواهد شد.

وی اضافه کرد که پس از بازدید کارشناسان مربوطه ناجا از ظرفیت های 2 منطقه برای ایجاد پاسگاه های جدید، مراحل اداری برای ساخت آن درحال انجام است وپیش بینی می شود در سال 97 اجرایی شود.

وی افزود: هم اکنون در حوزه استحفاظی شهرستان آمل پنج پاسگاه انتظامی شامل، دابودشت، رینه، چلاو، آغوزبن و امامزاده عبداله فعال است و با راه اندازی 2 پاسگاه جدید خدمات وماموریتهای درخواستی مردم از پلیس شهرستان با سرعت بیشتری انجام خواهد شد.

وی اضافه کرد: گستردگی بالای موقعیت جغرافیایی آمل و تعداد کم پاسگاه های انتظامی در این شهرستان، باعث شد تا درخواست فرماندهی انتظامی آمل واستان مازندران با موافقت ناجا برای ساخت 2 پاسگاه جدید قرار گیرد.

فرمانده انتظامی آمل همچنین با تاکید براینکه این فرماندهی در برقراری نظم وامنیت وارتقاء امنیت شهرستان با هیچ فرد و یا باندی مماشات نخواهد کرد وایستادگی قاطعی خواهد کرد، گفت: در طرح کنترل اراذل و اوباش شناسایی شده در سطح شهرستان، این افراد در هر 15 روز با پیامک از سوی پلیس کنترل ورصد می شوند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0