ضرورت توجه ویژه به خانواده شهدا / آبروی مسئولین به برکت خون شهدا است
5 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
بخشدار لاریجان : امیدواریم به حرمت خون شهدا خدمت صادقانه به مردم شریف و ولایت مدار بخش بکنیم و شرمنده شهدا نشویم.
 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ یادواره  شهدای جنگل در روستای گزانه برگزار گردید در این مراسم رضا مقدم بخشدار لاریجان ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه طی سخنانی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.
 وی با بیان اینکه آبروئی هم که مسئولین دارند به برکت خون شهداست و امنیت پایدار که در نظام مقدس جمهوری اسلامی وجود دارد مرهون خون شهیدان دفاع مقدس و شهدا مدافعین حرم و وطن میباشد.
بخشدار لاریجان در ادامه گفت: امروز خیانت فقط دستبرد به بیت المال نیست،کم فروشی، انجام ندادن کار مردم  با وجود راهکار قانونی، وقت کشی و معطل نمودن مراجعین به دوائر دولتی هم خیانت محسوب میشود.
وی ادامه داد: امیدواریم به حرمت خون شهدا خدمت صادقانه به مردم شریف و ولایت مدار بخش بکنیم و شرمنده شهدا نشویم.
بخشدار لاریجان در ادامه افزود: همانطور که همیشه اعلام نمودم من سرباز مردم شریف و نجیب و شهید پرور بخش لاریجان هستم و درب اطاقم به روی همه باز است و هیچ پدر و مادر و برادر و خواهر و فرزند شهیدی نباید بیش از 15 دقیقه در بخشداری معطل شود و باید کارش به قید فوریت انجام شود که در طول 20 ماه خدمتم افتخار این کار را داشتم.
وی اعلام نمود؛ اگر پدر و مادر شهید یا جانبازان معزز توان مراجعه به دستگاه دولتی بخش را نداشته باشند و پیامی به اینجانب که سربازشان هستم بدهند شخصا خدمتشان میرسم و پیگیر حل مشکلشان میشوم.
وی در پایان از تمام زحمات نماینده محترم دکتر یوسفیان که با جدیت و بطور ویژه پیگیر حل مشکلات مردم لاریجان  در خصوص راه و آب و برق و عمران و آبادی هستند تقدیر و تشکر نمود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0