مسعود فروتن و جشن تولد ۷۲ سالگی
3 اسفند 1396 ، دیدگاه 1
فروتن از همان سنین کودکی به همراه خانواده از آمل به تهران مهاجرت کرد, اما عشق و علاقه اش به خاک و زبان مادری, او را نزد شهروندان آملی, محبوب تر کرده است.
چهارشنبه ۲ اسفند مصادف بود با هفتاد و دومین سال تولد مسعود فروتن, هنرمند سرشناس و چهره ی محبوب تلویزیون کشور.
به همین مناسبت دکتر محمد محمدی; نائب رئیس شورای شهر آمل و رئیس کمیسیون فرهنگی استان مازندران, مراسم خاطره انگیز و باشکوهی را در کافه کاوه ی آمل تدارک دید.
لازم به ذکر است که محمدی این برنامه را نه در جایگاه یک فرد دولتی, بلکه کاملا خصوصی برگزار کرد و بر خلاف روال معمول اهالی سیاست, هیچ مقام و مسئولی در این میهمانی حضور نداشتتد و اتفاقا این موضوع به سادگی و شادی این ضیافت افزود. 
 چنین حرکتی که نشان از احترام به عزت و آبروی هنرمند نزد شهروند دارد, قطعا شایسته ی تقدیر است.
حضور جمعی از هنرمندان و پیشکسوتان عرصه های مختلف هنری در این جشن تولد که با اجرای موسیقی و شعرخوانی توام بود, به همراه ضیافت شام, حال و هوای شاد و زیبایی را به برنامه بخشید.
چشمان خیس از احساسات عاشقانه ی مسعود فروتن, خصوصا هنگام اجرای موسیقی فولکلور مازندرانی, حکایت از رضایت این هنرمند محبوب کشور از این برنامه ی غافلگیر کننده و جذاب داشت.
فروتن از همان سنین کودکی به همراه خانواده از آمل به تهران مهاجرت کرد, اما عشق و علاقه اش به خاک و زبان مادری, او را نزد شهروندان آملی, محبوب تر کرده است.
 بُرِش و صرف کیک تولد و گرفتن عکس یادگاری هنرمندان, پایان بخش این جشن باشکوه تولد بود.
خبرگزاری هنرآنلاین ضمن تبریک به این چهره ی محبوب هنری کشور, آرزوی سلامتی و شادکامی برای ایشان دارد.
 
سید محسن مرعشی مرزنگو

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. املی

    املی

    این محسن مرعشی کیه که همیشه توی عکس هستش