کانون های والیبال شهرستان آمل در گذشته بدون هرگونه کنترل و ضابطه تشکیل شدند
3 اسفند 1396 ، دیدگاه 0
رییس هیات والیبال آمل از فعالیت 30 کانون والیبال در این شهرستان خبر داد و گفت که این هیات بر اساس دستورالعمل جدید جلوی فعالیت های قارچ گونه و بدون مجوز برخی کانون های والیبال را می گیرد.

مرتضی حق شناس  در گفت و گو با خبرنگاران افزود : شرط فعالیت این کانون ها داشتن کارت های مربیگری و مجوز از هیات است و برای بررسی وضعیت کانون های موجود کمیته ویژه ای متشکل از 2 مربی مرد و 2 مربی زن تشکیل شده است.
وی با اعلام این که کانون های والیبال شهرستان در گذشته بدون هرگونه کنترل و ضابطه تشکیل شدند و هم اکنون نیز بیشتر گلایه های مردم از نحوه فعالیت آنهاست ، گفت : اعضای کمیته ویژه عملکرد و شرایط فعالیت کانون های والیبال را رصد و ارزیابی می کنند و هدف از این کار هم ساماندهی و قانونمند کردن فعالیت آنهاست.
حق شناس با تاکید بر اینکه هر فردی به بهانه اینکه کارت مربیگری دارد و خودسرانه و بدون مجوز از هیات والیبال اقدام به راه اندازی کانون والیبال کند ، پذیرفتی نیست ، افزود : هدف جهت دادن فعالیت ها و جلب رضایت خانواده ها از خروجی کانون هایی است که فرزندانشان را با هزار امید و آرزو روانه آموزش گرفتن پیش آنها می کنند.
** 10 مربی آملی با درجه بین المللی
رئیس هیات والیبال آمل همچنین از دریافت درجه بین المللی توسط 10 مربی این شهرستان خبر داد و گفت که 12 مربی دیگر والیبال در این شهرستان هم مربیگری درجه یک دارند.
وی تعداد والیبالیست های فعال و دارای بیمه ورزشی زیر نظر هیات والیبال آمل را حدود 2 هزار و 800 نفر اعلام کرد.
آمل به واسطه حضور یک دهه ای تیم والیبال کاله مازندران در این شهرستان ، سبب علاقه مندی مردم و تبدیل این شهرستان به ان را به عنوان یکی از قطب های اصلی والیبال در کشور شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0