آمل پایتخت برنج است / دنبال حاشیه سازی نباشید
30 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
امام جمعه دابو ودشت سر: پایلوت جشنواره ملی برنج، بخش دابودشت شهرستان آمل می باشد که بی مهری و کم توجهی شما به این جشنواره را تحمل کردیم اما اقدام نابجای شما در تلاش برای معرفی بابل بعنوان پایتخت برنج را تحمل نمی کنیم و انتقاد داریم و از شما می خواهیم به دنبال حاشیه سازی نباشید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ حجت الاسلام مهدی تقی زاده آملی امام جمعه دابودشت و دشت سر در انتقاد به تصمیم عجولانه رییس سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران مبنی بر تلاش برای معرفی شهرستان بابل بعنوان پایتخت برنج گفت: از ریاست سازمان جهاد کشاورزی مازندران درخواست داریم تا به جای تلاش برای این اقدام، به دنبال رفع مسائل و مشکلات کشاورزان باشند و برای بهبود وضعیت قشر مظلوم و زحمتکش کشاورز تلاش کنند.

وی تصریح کرد: پایلوت جشنواره ملی برنج، بخش دابودشت شهرستان آمل می باشد که بی مهری و کم توجهی شما به این جشنواره را تحمل کردیم اما اقدام نابجای شما در تلاش برای معرفی بابل بعنوان پایتخت برنج را تحمل نمی کنیم و انتقاد داریم و از شما می خواهیم به دنبال حاشیه سازی نباشید.

حجت الاسلام تقی زاده آملی گفت: سومین جشنواره ملی برنج در بخش دابودشت برگزار شد و ما در تلاش برای فراهم آوردن مقدمات و برنامه ریزی ها به منظور برگزاری چهارمین دوره از این جشنواره هستیم اما شما به جای حمایت و برندسازی برنج این منطقه به دنبال اقدامات حاشیه ای هستید که از استاندار مازندران درخواست داریم در این خصوص ورود کنند.

امام جمعه دابو و دشت سر ادامه داد: جشنواره ملی برنج دابودشت در سطح بالایی هر ساله برگزار می شود که معاون وزیر جهاد کشاورزی و استاندار وقت مازندران را داشتیم که تاکید بر معرفی شهرستان آمل بعنوان پایتخت برنج  کردند.

وی تصریح کرد: برنج شهرستان آمل به سبب مرغوبیت و معروفیت در سطح ملی و بین المللی معروف است و یکی از مهم ترین تاسیسات حوزه برنج کشور در مرکز بین المللی تجارت و پایانه صادرات برنج ایران در این شهرستان در حال تاسیس است که از شما می خواهیم یاریگر واقعی ما در راستای رفع دغدغه های کشاورزان باشید نه اینکه بخواهید با اقدامات خود ما را دلسرد کنید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0