رونمایی از پوستر ترانه آمل با آهنگ‌ و آواز محسن مرعشی + عکس
29 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
مراسم رونمایی پوستر ترانه ی آمل با حضور جمعی از هنرمندان، خبرنگاران، اعضای هیئت مدیره ی انجمن توسعه پایدار آمل یاران و جمعی از مسئولین شهرستان، در آموزشگاه حنانه و شرکت آوای مها که انتشار این اثر را بر عهده دارد، برگزار شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مراسم رونمایی پوستر ترانه ی آمل با حضور جمعی از هنرمندان، خبرنگاران، اعضای هیئت مدیره ی انجمن توسعه پایدار آمل یاران و جمعی از مسئولین شهرستان، در آموزشگاه حنانه و شرکت آوای مها که انتشار این اثر را بر عهده دارد، برگزار شد.
طراحی پوستر این کار را ناصر شاکری، هنرمند عرصه ی تجسمی بر عهده داشت که مورد استقبال حضار قرار گرفت.
پس از خیر مقدم محسن مرعشی، خواننده و آهنگساز این ترانه، احمد اباذری و اسماعیل پرقوه، دو تن از پیشکسوتان موسیقی آمل صحبت کردند و  از چنین اثر هنری که متعلق به یک شهر است، حمایت کردند.
سپس امیرنیا، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد، شفیع زاده، رئیس شورای شهر و  محمدی، رئیس کمیسیون فرهنگی استان، طی سخنانی این حرکت تیمی هنری را مورد تشویق قرار دادند و از عوامل ساخت این اثر قدردانی کردند.
در ادامه قربانی، رئیس خانه مطبوعات در نیاز حمایت شورای شهر و مسئولین فرهنگی از هنرمندان مواردی را متذکر شد.
محسن مرعشی، سعید یعقوبی، عرفان پرقوه، مهدی حیدری و ناصر شاکری، هنرمندانی بودند که در تهیه ی این اثر دخیل بودند و دقایقی را به اظهار نظر راجع به این اثر و کار تیمی خود پرداختند.
ضمن اینکه دکتر زابلی صحبت های  کارشناسانه ای راجع به تاثیر طراحی پوستر در یک اثر هنری ارائه داد.
در نهایت با گرفتن عکسهایی در کنار پوستر ترانه، این برنامه به کار خود پایان داد.
 
 
 
 
 
 
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0