مراسم تودیع و معارفه رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل برگزار شد
28 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
در این مراسم از زحمات وحید حسین زاده تقدیر و خانم کبری اسفندیاریان به عنوان سرپرست اداره بهزیستی آمل منصوب شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مراسم تودیع و معارفه رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل با حضور معاونین مدیرکل بهزیستی مازندران، روسای ادارات، خیرین و دیگر مهمان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل برگزار شد.

سید حمیدرضا علوی معاون مشارکت‌ های مردمی بهزیستی مازندران با بیان اینکه منابع انسانی بزرگ‌ ترین ثروت هر سازمانی است، خاطرنشان کرد: منابع انسانی به عنوان سرمایه برای سازمان‌ها است تا موجب شود که سازمان به اهدافش برسد.

وی با اشاره به اینکه وحید حسین‌زاده، رییس سابق بهزیستی آمل از جمله این سرمایه‌ های انسانی است، اظهار کرد: ایشان از جمله مدیران لایق و با ارزشی هستند که در کارشان خلاقیت و نوآوری دیده می‌ شود.

معاون مشارکت‌ های مردمی بهزیستی مازندران با بیان اینکه اعتبارات دولتی هیچ‌گاه پاسخگوی نیازها و فعالیت‌های سازمان‌ ها نبوده و نیست، متذکر شد: بهزیستی شهرستان آمل در بسیاری از طرح‌های استان بدون در نظر گرفتن دغدغه‌ های مالی و با مشارکت‌ های مردمی بسیاری از دغدغه‌ها را می‌ پوشاند و طرح را اجرا می‌ کرد.

وی جذب و مشارکت‌ های مردمی در یک سال گذشته را در بهزیستی آمل بسیار خوب دانست و افزود: بهزیستی آمل در جلب رضایتمندی مردمی در آمل عملکرد قابل تقدیری داشت که نشان از درایت آقای حسین‌زاده و تعامل سازنده با دیگر ادارات و خیرین است.

علوی با اشاره به اینکه آمل نخستین شهر اجرای بیمه تکمیلی مددجویان در استان بود، خاطرنشان کرد: برای بیمه تکمیلی مددجویان ساکن روستا نیاز به 280 میلیون تومان اعتبار بود که آمل اولین شهری بود که اعلام کرد با مشارکت‌ های مردمی این هزینه را پرداخت می کند.

وی افزود: در زلزله اخیر کرمانشاه، بهزیستی آمل اولین شهری بود که اعلام داشت می خواهد به طور مستقل و در سریع‌ ترین زمان کمک‌ های خود را به کرمانشاه منتقل کند.

علوی در پایان با اشاره به طرح 14 معصوم گفت: طرح 14 معصوم در خصوص ازدواج معلولین و مددجویان بود که بهزیستی آمل برای اولین بار بیش از 14 کالا به مبلغ 91 میلیون تومان با کمک خیرین تهیه کرد.

دکتر وحید حسین زاده رییس سابق اداره بهزیستی شهرستان آمل و معاون جدید اجتماعی اداره کل بهزیستی مازندران با بیان اینکه موفقیتی که در این دوران خدمتگذاری به جامعه هدف بهزیستی آمل صورت گرفته به لطف همکاران بوده است گفت: درکنار این خدمات ارائه شده، خیرین مخصوصا مجمع خیرین شهرستان آمل دوشادوش ما بودند که جای قدردانی دارد.

 وی ادامه داد: همه باید همت وتلاش کنیم تا درکنار مدیریت جدید، بهزیستی آمل به جایگاهش برسد تا بتواند جلوه ای از خدمات را خوب ایفا کند.

در این مراسم از زحمات وحید حسین زاده تقدیر و خانم کبری اسفندیاریان به عنوان سرپرست اداره بهزیستی آمل منصوب شد.

گفتنی است وحید حسین زاده به عنوان معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی مازندران انتخاب شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0