برگزاری جشنواره خيرين مدرسه ساز و مدرسه ياردرآمل
28 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
رئیس آموزش وپرورش شهرستان آمل : امسال جشنواره خيرين در تاريخ 10 اسفند روز پنجشنبه در تالار آريا با حضور 300 نفر از خیرین برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ عباس مرزبند مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل در جلسه شوراي آموزش و پرورش که با حضور معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل و اعضای شورا در دبیرستان هیئت امنایی بلوری برگزار شد با قدردانی از حمایت ها و تلاش های خیرین مدرسه و تشکر از حاج آقا بیک مهدوی رئيس مجمع خيرين مدرسه ساز شهرستان که وجودشان در شهرستان و استان موجب خشنودي و خرسندي همه است  گفت: امسال جشنواره خيرين در تاريخ 10 اسفند روز پنجشنبه در تالار آريا با حضور 300 نفر از خیرین برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به  آماده سازي مدارس براي اسکان فرهنگيان براي تعطيلات عيد افزود: در سال گذشته 2406 خانوار را به عنوان ميهمان پذيرا شديم و در سال جديد 21 مدرسه و 7 آموزشگاه ذخيره آماده استقبال از مسافران نوروزی هستیم.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل اضافه کرد:  50 درصد مدارس درجه 1 هستند که وسایل اولیه از قبیل يخچال ، تلويزيون و فرش آماده می باشد که 204 اتاق براي 204 خانوار جهت اسکان مهيا مي باشند.

مرزبند در خصوص جشنواره فيلم رشد ، تجليل از خيرين مدرسه ساز، تجليل از دانش آموزان نخبه که در کنکور سراسري رتبه زير ۲ هزار را گرفتند و تجليل از بازنشستگان امسال مطالبی را عنوان داشت.

وی ادامه داد: از ۶۰ هزار دانش آموز شهرستان  ۱۲ هزار نفر در مدارس غير دولتي مشغول به تحصیل هستند که هر دانش آموز براي دولت 3 ميليون هزينه در بردارد که با وجود مدارس غير انتفاعي حدود 20 درصد از مخارج دولت را کم مي کنند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل تاکید کرد: از 94 مدرسه تعداد 45 مدرسه مستهلک و فاقد کاربري لازم هستند که تا پايان خرداد استمهال گرفتيم مقاوم سازي و يا جابجايي انجام دهند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0