با مدارسی که از خانه‌های قدیمی‌ استفاده کنند برخورد جدی می شود
28 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : مصوبات شورای آموزش و پرورش نباید بار اضافه‌ای را بر روی دوش مردم بگذارد بلکه باید باری را از دوش مردم بردارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، سید جعفر رسولی در جلسه شورای آموزش و پرورش درجلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان آمل با اشاره به جشن خیرین و دعوت از خیرین مدرسه‌ساز، خاطرنشان کرد: باید از آنها تقدیر کنیم و اگر نیاز به دعوت از شخصیت‌ها باشد فرمانداری و ادارات کوتاهی نخواهند کرد.

وی با اشاره به حضور خیرین و کمک‌های آنها در ایام عید برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت و خانواده‌های آنها، اظهار کرد: تجلیل از خیرین امری نیکو است که موجب ترویج امور خیر در آمل می‌شود.

فرماندار ویژه آمل در رابطه با اسکان مسافرین نوروزی در این شهرستان گفت: آموزش و پرورش تلاش خوبی در ایام عید انجام داد و یکی از وظایف ما را که دغدغه‌های خدمات سفر نوروزی است برطرف کرد.

وی خواستار ساماندهی مدارس غیرانتفایی در آمل شد و تاکید کرد: مصوبات شورای آموزش و پرورش نباید بار اضافه‌ای را بر روی دوش مردم بگذارد بلکه باید باری را از دوش مردم بردارد.

رسولی با بیان اینکه باید هر سال بر تعداد مدارس اضافه و در عین حال تجهیز هم شوند، تصریح کرد: باید بازه زمانی برای مدارس غیردولتی با بافت قدیمی‌ مشخص کرد تا با مکاتبات از حالت غیر استاندارد خارج شوند.

این مسئول به اهمیت پخش شدن مدارس در سطح شهر اشاره کرد و گفت: قسمت‌هایی از شهر که فاقد مدرسه است باید مدنظر خیرین و مدیران مدارس غیرانتفایی قرار گیرد.

معاون استاندار مازندران در پایان افزود: اولويت بر این باشد در شهر مدارسي که بصورت وضعيت مناسبي ندارند از حالت غير استاندارد خارج شوند و به صورت عقلاني فقط براي مدت بسيار کم تا ساخت مکان جديد مدرسه مي توانند فعاليت کنند در غير اينصورت مدارسي که از خانه هاي قديمي براي غيرانتفاعي درنظر گرفته مي شوند بايد با آنها برخورد شود تا دانش آموزان و خانواده هاي آنها دچار مشکل نگردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0