شهرداری تبریز ۳ بر ۲ از سد تیم والیبال کاله گذشت
26 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
تیم کاله مازندران در دور برگشت مرحله نخست پلی آف مسابقات قهرمانی باشگاه های ایران، ۳ بر ۲ برابر تیم شهرداری تبریز شکست خورد.

در دور برگشت مرحله نخست پلی آف مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام شهید «محسن حججی» شامگاه چهارشنبه تیم والیبال کاله آمل در سالن پیامبر اعظم (ص) این شهرستان میزبان تیم شهرداری تبریز بود که درپایان تیم شهرداری تبریز در یک بازی حساس و نزدیک با نتیجه سه بر دو به پیروزی رسید.

شهرداری تبریز در ست‌های اول ، دوم و پنج به ترتیب با نتایج ( ٢٣ - ٢۵ )، ( ٢۱ - ٢۵ ) و ( ۱٣ - ۱۵ ) به پیروزی رسید و تیم میزبان در ست های سوم و چهارم به ترتیب با نتایج ( ٢٣ - ٢۵ )، ( ٢۰ - ٢۵) به پیروزی رسید.

در این دیدار بیشتر از ٢ هزار تماشاگر آملی به خوبی تیم خود را تشویق و حمایت کردند و قضاوت این دیدار را حمید راهجردیان و احمد سرمست به عنوان داوران اول و دوم بر عهده داشتند و احمد بندری و اسماعیل صباغ ناظر بر این دیدار نظارت کردند.

در دور رفت مرحله نخست پلی آف تیم شهرداری تبریز در خانه موفق به شکست کاله شد و تیم شهرداری تبریز پس از پیروزی در این دیدار موفق به حضور در مرحله بعد پلی اف شد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0