تعریض خیابان امام رضا با تامین اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریالی شتاب بیشتری می گیرد
23 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
رئیس شورای اسلامی شهر آمل : با پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی موافقت اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی گرفته شده است تا انشاءا… در سال ۹۷ پس از جذب این اعتبار نسبت به تعریض این بلوار اقدام گردد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین؛غلامحسین شفیع زاده رئیس شورای اسلامی شهر آمل در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری آمل در دهه فجر با بیان اینکه در سال ۹۷ پروژه های مهم دیگری در دستور کار می باشد ادامه داد: پروژه بلوار ولایت جنوبی از ابتدای خیابان راهنمایی و رانندگی تا کوچه توکلی که بالغ بر ۵۵ درصد املاک واقع در مسیر آن تملک شده، اجرا و احیای دو فرهنگسرا در خانه های تاریخی که حدود ۳ میلیارد تومان خریداری شده، بستر سازی و اجرای طرح تفریحی و فرهنگی رودخانه کبیر هراز که قرارداد آن منعقد شده و کار مطالعات آن نیز انجام شده، کلنگ زنی و احداث کشتارگاه صنعتی، احداث پل عابر مکانیزه در دست اجرا جنب میدان امام رضا (ع) و چندین پروژه دیگر از جمله این پروژه ها می باشند.

وی با بیان اینکه در راستای تعریض بلوار امام رضا (ع) در سال ۹۶ حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه شده است افزود: با پیگیری های نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی موافقت اعتبار ۲۰ میلیارد تومانی از سازمان مدیریت و برنامه ریزی گرفته شده است تا انشاءا… در سال ۹۷ پس از جذب این اعتبار نسبت به تعریض این بلوار اقدام گردد.

شفیع زاده احداث سایت زباله را از حیاتی ترین پروژه های سال ۹۷ برشمرد و گفت: از پیگیری های معاون استاندار و فرماندار ویژه که بالغ بر ۱۰ جلسه گذاشتند و بازدید میدانی از زمین پاساکش داشتند و از امام جمعه آمل و نماینده مجلس که با جدیت پیگیری کردند تا زمین پاساکش در اختیار شهرداری آمل قرار گیرد قدردانی ویژه می نمایم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه با تلاش و پیگیری نماینده مجلس برای احداث پل روگذر میدان هزار سنگر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار اولیه در نظر گرفته شده است گفت: با درایت معاون استاندار و فرماندار ویژه، همکاری شهرداری و دستگاههای اجرایی کلنگ این پروژه به زمین زده شده و در حال اجرا می باشد.

رییس شورای اسلامی شهر آمل از همدلی، وحدت و صمیمیت اعضای شورا خبر داد و افزود: افتتاح این پروژه ها افتخار است و افتخار می کنیم که خدمتگزار مردم هستیم.

وی با بیان اینکه دست امام جمعه، نماینده مجلس و فرماندار را می بوسیم تا در حل مشکل زباله آمل به ما کمک کنند گفت: واقعا مدیون زحمات و تلاش های این عزیزان هستیم که در جهت در اختیار قرار گرفتن سایت زباله پاساکش به شهرداری، همت و تلاش کردند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0