دولت زمینه اشتغال جوانان را فراهم کند / جلوی فعالیت بازنشستگان گرفته شود
22 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
نماینده مردم آمل درمجلس : کودتاهای مختلف را در سال های انقلاب داشتیم اما دیدیم این نظام اسلامی دوام آورد و امروز احدی در دنیا نمی تواند فکر براندازی نظام اسلامی را داشته باشد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در اجتماع پرشور مردم شهر هزارسنگر آمل در راهپیمایی 22 بهمن گفت: نظام اسلامی در طول تاریخ و در عمر چهل ساله خود بسیاری از مسائل براندازی را تجربه کرده است.
وی تصریح کرد: کودتاهای مختلف را در سال های انقلاب داشتیم اما دیدیم این نظام اسلامی دوام آورد و امروز احدی در دنیا نمی تواند فکر براندازی نظام اسلامی را داشته باشد.
یوسفیان ملا با بیان این که یک واقعیت است که دیگر دشمنان نمی توانند کاری کنند و از درون باید هوشیار و مراقب باشیم، گفت: مشکلات وجود دارد و باید بیان شود اما حمله به اموال عمومی را کسی نمی پذیرد.
نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به این که با تمام توان از دولت حمایت می کنیم، گفت: شرایط در حالی نبود که دولت بخواهد بگوید 30 میلیون نفر از دریافت یارانه حذف شوند که مجلس در برابر این امر ایستادگی کرد.
وی ادامه داد: ریاست جمهوری در ایام انتخابات گفتند دانشجویی که در دانشگاه است باید وضعیت شغلی او مشخص شود که یک مطالبه عمومی است و باید گام شایسته ای برداشته شود.
یوسفیان ملا تصریح کرد: 3 میلیون و 300 هزارهکتار از اراضی در طول سال های انقلاب واگذار شد که 1 میلیون و 500 هزارهکتار در حوزه های دانشگاه، بیمارستان و دیگر عرصه های مورد نیاز هزینه شد و باید پرسید بقیه این زمین ها چه شده است.
نماینده مردم آمل در مجلس افزود: مدیرانی که به دنبال اندوخته برای خود هستند در همین نظام اسلامی باید پاسخگو باشند و امکان ندارد بتوانند اهداف سوء خود را محقق کنند که رسوا می شوند.
وی با بیان این که اشتغال از راه تولید محقق می شود، گفت: سد هراز به تنهایی 27 درصد آب مازندران را جمع آوری می کند که تعداد زیادی از نیروها در آنجا مشغول کار هستند.
یوسفیان ملا ادامه داد: 18 پیمانکار در محور هراز مشغول کار هستند و همه این ها می تواند اشتغال ایجاد کند اما اصل اشتغال را از دولت می خواهیم که باید زمینه اشتغال جوانان کشور را فراهم کند.
نماینده مردم آمل در مجلس اظهارداشت: بازنشستگان در مشاغل دولتی مشغول کار هستند اما جوانان بیکار در کشور داریم که دولت جلوی اشتغال بازنشستگان را بگیرد.
حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی، امام جمعه آمل در این اجتماع بزرگ گفت: امروز روز پیروزی انقلاب اسلامی است که مردم ما با مشت های گره کرده به صحنه آمدند تا بار دیگر با آرمان های امام و رهبری و شهدا پیمان دوباره ببندند.
وی تصریح کرد: درود بر این ملت بصیر که همواره جلوتر از مدیران حرکت کرده و همگام با ولایت زمان، مشت های خود را گره کرده و نشان دادند همچون یاران امام حسین(ع) در مسیر ولایت گام برمی دارند.
امام جمعه آمل اظهارداشت: این اقدام مردم ما همان جهاد در راه خدا است که آحاد ملت با این حضور خود جهاد اصغر و اکبر را به نمایش گذاشتند و به همه دنیا نشان دادند فدایی آرمان های قرآن و امام و شهدا هستند.
حجت الاسلام مرتضوی افزود: این حضور حماسی مردم به مدیران درس می دهد تا با تمام وجود در خدمت مردم باشند که ضرورت دارد در حوزه بهبود وضعیت معیشت و اشتغال گام های اساسی برداشته شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0