تا پایان سال 10 کيلومتر از قطعه جديد محور هراز بهره برداری می شود
21 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : 3 قطعه محور هراز با اعتباري بالغ بر 300 ميليارد تومان به بهره برداري رسيد و قبل از پایان سالجاری 10 کيلومتر قطعه جديد در منطقه سياه بيشه به بهره برداري مي رسد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در اجتماع مردم دابو و دشت سر در مصلی این شهر قبل با اشاره به پیگیری های دکتر یوسفیان ملا نماینده مردم آمل درمجلس در خصوص تسریع در امر چهاربانده کردن جاده هراز گفت:  3 قطعه محور هراز با اعتباري بالغ بر 300 ميليارد تومان به بهره برداري رسيد و قبل از پایان سالجاری 10 کيلومتر قطعه جديد در منطقه سياه بيشه به بهره برداري مي رسد.

وی با اشاره به اینکه یکی از معضلات آمل بحث زمین جایگزین دفن زباله بود، افزود: زمین منطقه پاساکش در آمل برای  دفن زباله انتخاب شد که در حال واگذاری به شهرداری آمل است.

فرماندار ویژه آمل با بیان اینکه از طرف شهرداری آمل برای جذب پیمانکار برای ساخت کارخانه زباله آگهی فراخوان داده شد، افزود: در آگهی فراخوان جذب پیمانکار ۱۳ شرکت اعلام آمادگی کردند و به زودی بحث  کارخانه ساخت زباله در آمل اجرایی خواهد شد.

رسولی با اشاره به اینکه جهت روان سازی ترافیک در میدان هزارسنگر آمل اعتبارات خوبی جهت ساخت پل روگذر مصوب شد، ادامه داد: پیمانکاران احداث پل روگذر میدان هزار سنگر را شروع کردند و در حال حاضر مشغول کار هستند.

وی با بیان اینکه بیشتر از  ۴۵ درصد از صنعت استان مازندران در شهرستان آمل مستقر است، افزود: به همت واحد های تولیدی و صنعتی این شهرستان ٧٩ درصد از صادرات استان مازندران از آمل ارسال می گردد.

رسولی با اشاره به اینکه در مسائل اقتصادی بسیاری از واحد های صنعتی و تولیدی دچار مشکل شدند، ادامه داد: به همت بانک ها و همراهی مدیران میزان اشتغال موجود در شهرستان آمل حفظ شد.

رسولی با اشاره به اینکه هفته آینده ٢ روستای بخش کوهستانی لاریجان آمل گازرسانی می شود، گفت:  از ابتدای سال ٩۶ تا به حال ۱٣٩ پروژه عمرانی به مبلغ ٨۵٨ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی با بیان اینکه دشمن سعی و تلاش دارد که نظام ما را کم کار جلوه دهد، ادامه داد: از سال ٩٢ در دولت تدبیر و امید بیش از ٧۴٨ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ٧۰۰ میلیارد تومان به بهرداری رسید.

رسولی ادامه داد: در سال جاری سرانه اشتغال این شهرستان ۴ هزار و ٩۰۰ نفر بود که تا به حال ۴ هزار و ٢۰۰ نفر در آمل جذب و مشغول به کار شدند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0