کلنگ خانه ایتام در شهرستان آمل زده شد+عکس
20 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
مراسم کلنگ زنی خانه ایتام همزمان با دهه فجر و با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، مشاور رییس و مدیرکل حراست سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی مازندران، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، خیراندیش اندیش آملی بزرگمهر دادگر، رییس اداره بهزیستی آمل، رییس اداره بنیاد مسکن آمل و دیگر مدیران و مهمانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، مراسم کلنگ زنی خانه ایتام همزمان با دهه فجر و با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، مشاور رییس و مدیرکل حراست سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی مازندران، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل، خیراندیش اندیش آملی بزرگمهر دادگر، رییس اداره بهزیستی آمل، رییس اداره بنیاد مسکن آمل و دیگر مدیران و مهمانان برگزار شد.

وحید حسین زاده رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل در این مراسم با قدردانی از تلاش های ارزنده و قدم های خیرخواهانه جناب بزرگمهر دادگر خیر ارزشمند آملی گفت: سه هزار متر زمین توسط مسکن و شهرسازی در اختیار مهندس دادگر قرار گرفت تا خانه ایتام احداث شود.

وی با اشاره به این که پروژه فازبندی دارد و بسیار خاص است و شاید در حوزه ایتام کشور مانند آن نداشته باشیم که روی نقشه آن باید کار کنیم، گفت: این پروژه فضای خوب فرهنگی آموزشی خواهد داشت که امیدواریم تا سال آینده شاهد افتتاح آن باشیم.

دکتر سید سعید آرام، مدیرکل بهزیستی مازندران در این مراسم با قدردانی از تلاش های خیر نیک اندیش آملی بزرگمهر دادگر افزود: این خیر گرانقدر قدم های ارزنده ای برداشتند که کمال قدردانی و سپاس را از تلاش های ایشان داریم.

سید جعفر رسولی، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل نیز در این مراسم ضمن قدرشناسی از خدمات ارزنده خیرخواهانه بزرگمهر دادگر خیر نیک اندیش آملی گفت: با همکاری همه دستگاههای اجرایی در کنار مهندس دادگر خواهیم بود تا این پروژه در سریع ترین زمان ممکن احداث شود.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهارداشت: مهندس بزرگمهر دادگر همواره مشغول کارهای خیرخواهانه است که این کار ایشان آشکار شد و بسیاری از خدمات خیریه ایشان به صورت پنهانی صورت می پذیرد.

وی با تاکید بر ضرورت حمایت های ویژه مسئولان به منظور تحقق برنامه های مهندس دادگر در خانه ایتام آمل گفت: از خداوند متعال می خواهیم عزیزان خیراندیشی همچون مهندس بزرگمهر دادگر را خیر دهد که به صورت ویژه در مسیر فعالیت های خیریه تلاش می کنند.

مهندس بزرگمهر دادگر، خیر نیک اندیش آملی در این مراسم گفت: برای 40 بچه داریم ساختمانی را می سازیم که آنها را به عنوان فرزندان خودمان می دانیم و در آینده قصد داریم برایشان مسکن بسازیم و آنان را تحت پوشش قرار دهیم.

وی از مسئولان خواست تا زمین جنبی 2500 متری در اختیار ایشان قرار گیرد و بیان داشت: اگر این زمین به ما داده شود می توانیم برنامه های خود را توسعه داده و نسبت به احداث پارک و تجهیز دیگر برنامه های رفاهی اقدام کنیم.

مهندس دادگر در پایان خاطرنشان کرد: از زحمات همه عزیزان از جمله مجموعه بهزیستی و ریاست بنیاد مسکن شهرستان آمل که تا این لحظه هموارگر راهمان بودند کمال قدردانی و تشکر را داریم.

گفتنی است؛ خانه ایتام با همکاری اداره بهزیستی شهرستان آمل و موسسه خیریه خانه دانش آموزی بزرگمهر دادگر در شهرستان آمل احداث خواهد شد که هزینه بالغ بر 10 میلیارد ریال خواهد داشت و توسط مهندس بزرگمهر دادگر خیر نیک اندیش آملی تامین و هزینه می شود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0