مراسم افتتاح و کلنگ زنی 5 پروژه بهزیستی شهرستان آمل برگزار شد
20 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
مراسم افتتاح و کلنگ زنی 5 پروژه بهزیستی شهرستان آمل با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، مشاور رییس و مدیرکل حراست سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی مازندران، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، رییس اداره بهزیستی آمل و مدیران شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، مراسم افتتاح و کلنگ زنی 5 پروژه بهزیستی شهرستان آمل با حضور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، مشاور رییس و مدیرکل حراست سازمان بهزیستی کشور، مدیرکل بهزیستی مازندران، معاون استاندار مازندران و فرماندار ویژه آمل، رییس اداره بهزیستی آمل و مدیران شهرستان برگزار شد.

این پروژه ها شامل کلنگ زنی خانه ایتام با اعتبار بالغ بر 10میلیارد ریال، کلنگ زنی پارک معلولین با اعتباری بالغ بر6 میلیارد و 56 میلیون ریال، افتتاح مرکز اقامتی همدردان شمال با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 500 میلیون ریال، افتتاح خانه کودک امام سجاد (ع) با اعتباری بالغ بر 8 میلیارد و 400 میلیون ریال و افتتاح کلینیک رویش نو با اعتباری بالغ بر 60 میلیون ریال بوده است.

دکتر عزت الله یوسفیان ملا، نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با قدردانی از زحمات ارزنده رییس سازمان بهزیستی کشور، میدرکل بهزیستی مازندران و رییس اداره بهزیستی شهرستان آمل گفت: خداوند متعال را شاکر هستیم در دهه فجر انقلاب اسلامی شاهد افتتاح و کلنگ زنی پروژه های بهزیستی شهرستان آمل می باشیم.

وی تصریح کرد: امروز روزی خوب و شاد بود که برای مجموعه تحت پوشش بهزیستی پروژه هایی را افتتاح و کلنگ زنی کردیم که بسیار ارزشمند است.

یوسفیان ملا ادامه داد: امروز خانه کودک امام سجاد (ع) را افتتاح کردیم که در اینجا از شهید تا نیروهای خدوم برای کشورمان تربیت شدند که راه درستی را پیمودند و از همه عزیزان قدردانی می کنیم.

نماینده مردم آمل در مجلس بیان داشت: خدمت به عزیزان تحت پوشش بهزیستی از اجر و پاداش بسیاری برخوردار است که امیدواریم بتوانیم تلاش های ارزنده ای را در این مسیر صورت دهیم و خادم خوبی برای این عزیزان باشیم.

دکتر سید سعید آرام، مدیرکل بهزیستی استان مازندران در این مراسم گفت: در دهه فجر انقلاب اسلامی امسال برای پروژه های بهزیستی مازندران اعتباری بالغ بر 188 میلیارد ریال هزینه گردیده است.

وی با بیان این که دولت تدبیر و امید رویکرد خوبی نسبت به حوزه اجتماعی دارد، گفت: در استان 135 خانوار شهری و 127 خانوار روستایی دارای دو معلول فاقد مسکن داریم که 50 واحد مسکونی به این عزیزان تحویل داده شد و تا پایان سال نیز همه دارای منزل می شوند و 180 واحد مسکونی در اختیار سایر مددجویان قرار گرفت.

آرام بیان داشت: برای اشتغال زایی بیش از 43 میلیارد تومان اختصاص پیدا کرد که برای 2400 نفر از جامعه هدف بهزیستی، اشتغال محقق گردید.

وی ادامه داد: تاسیس مراکز درمانی اعتیاد مورد توجه است که 6 مرکز درمان اقامتی میان مدت تاسیس گردید.

مدیرکل بهزیستی مازندران خاطرنشان کرد: فرصت خدمت در سازمان بهزیستی نصیب هرکسی نمی شود و خداوند متعال ما را در جایگاهی قرار داد تا به بهترین بندگان خدا خدمت کنیم و امیدواریم بتوانیم بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه دهیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0