برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم درستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان آمل
19 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران : اصلى ترين و مهم ترين آموزه قرآن کریم براى پيشگيرى از جرائم و ناهنجارى هاى اجتماعى، آموزه هاى تربيتى و اصلاحى است.

کمال آنلاین ؛ حجه الاسلام نوری رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان مازندران در مراسم برگزاری آزمون سراسری حفظ قرآن کریم در آمل که در حسینه شهداء ستاد فرماندهي انتظامي آمل و با حضور خانواده های معظم شهدا و جانبازان نيروي انتظامي همراه بود، گفت: اصلى ترين و مهم ترين آموزه قرآن کریم براى پيشگيرى از جرائم و ناهنجارى هاى اجتماعى، آموزه هاى تربيتى و اصلاحى است.

وي با بيان اينکه نبايد از نقش عظیم قرآن و معارف قرآنی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی غافل بود، اظهار داشت: در واقع نقش آموزه هاى دينى و قرآنی به عنوان يكى از راهبردهاى مهم عقيدتى سياسی استان در هدایت ستادی کارکنان است .

حجت الاسلام نوری با تاکید بر توجه جدى فرماندهان، مسئولان و كاركنان ناجا به موضوع پیشگیری، تصریح کرد: این امر در عقیدتی سیاسی استان در اولویت است و با این رویکرد طی چهار سال گذشته فرماندهی انتظامی استان مازندران رتبه اول آزمون حفظ قرآن کریم را در سطح کشور به خود اختصاص داده است .

دربخش دیگری از این مراسم "رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی شهرستان آمل" با اشاره به فعالیت های قرآنی انتظامی شهرستان در طول سال اظهار داشت: قرآن کریم منشور سراسر نور و کتاب انسان ساز است که در طول تاریخ مومنان خدا جو و متعهد را به بزم آسمانی فرا می خواند.

حجه الاسلام آقامیرتبار تصریح کرد: آشنایی با معارف دلنشین این مشعل درخشان و انس با کلام الهی نعمتی خداوندی و لطف بی منتهای خداوند متعال است که باید همیشه بر آن شکر گزار باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0