آقای استاندار سَری به شهرمان آمل هم بزنید !!!
19 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
جناب آقای اسلامی؛ مردم آمل انتظار داشتند در شب حماسه اسلامی 6 بهمن که در مصلی این شهر مراسم بزرگداشتی با انبوه جمعیت برگزار شد حضور داشته باشید و نه شما بلکه مدیران استانی که دعوت بودند نیامدید و یک پیامی هم برای گرامی داشت این حماسه بزرگ ارسال نکردید.

کمال آنلاین ؛ شهرستان آمل که در مدخل ورودی استان مازندران قرار دارد و به صرف وجود جاده زیبای هراز و جنگل های همیشه بلند و سرسبز توانسته به عنوان جاده بین المللی باشد که در تمام فصول سال شاهد حضور مسافران و گردشگران در این جاده هستیم.

شهرستان آمل با داشتن 5 شهرک صنعتی که 46 درصد صنعت مازندران در این شهرکها مستقر می باشد و با کار، تلاش و تولید بخصوص شرکت بزرگ کاله، دوشه هراز و دیگر واحدهای تولیدی 76 درصد صادرات استان مازندران را به خودش اختصاص داده است.

جناب مهندس اسلامی عزیز مردم آمل توانستند در دوران انقلاب و در پیروزی آن نقش بسزایی داشته باشند که اگر تاریخ را ورق بزنیم اولین شهری در کشور بودیم که حکومت مردمی را تشکیل دادیم و در زمان هشت سال دفاع مقدس و با دادن هزاران شهید و جانبار و آزاده آن طوری که همگان انتظار داشتند خوب ظاهر شده و خوش درخشیدیم.

آری این مردم ولایت مدار توانستند با خلق حماسه ای دیگر در 6 بهمن سال 60 چنان حرکتی را انجام دهند که امام عزیزمان در وصیت نامه سیاسی الهی خویش از این شهر و مردم آن که توانستند دریک روز 41 شهید را تقدیم کنند نام بردند و فرمودند ما باید از شهر آمل و مردم فداکار آن تشکر کنیم.

آقای استاندار،  این شهرستان که با قدمت تاریخی 3 هزارساله در خود، علما و بزرگانی را در طول تاریخ پرورش داد که در هر دوره برای خودشان چراغ راه مردم بودند و در این دوره و عصر حاضر علامتین جوادی و حسن زاده آملی که به عنوان ستارگان درخشان نه تنها موجب عزت و سربلندی برای ایران اسلامی بلکه برای تمام شیعیان هستند.

جناب استاندار مازندران؛ از زمان ورود حضرتعالی به استان بارقه امید در دل مازندرانی ها دمیده شد که با آمدن مهندس اسلامی علیرغم همه مخالفت ها شاهد تحولات چشمگیر در سطح استان خواهیم بود.

نباید این انتظار را داشته باشیم که با حداقل چند ماه کارکردن شاهد تحولات همه جانبه باشیم اما برنامه ریزی و تصمیم سازی برای تحقق تحولات ارزنده ضرورت دارد که باید همه کمک کنند تا استان مازندران را از این محرومیت نجات دهیم.

 جناب آقای اسلامی؛ مردم آمل انتظار داشتند در شب حماسه اسلامی 6 بهمن که در مصلی این شهر مراسم بزرگداشتی با انبوه جمعیت برگزار شد حضور داشته باشید و نه شما بلکه مدیران استانی که دعوت بودند نیامدید و یک پیامی هم برای گرامی داشت این حماسه بزرگ ارسال نکردید.

آقای استاندار؛ آیا اگر این حماسه را مردم استانهای دیگر همانند اصفهان، فارس، آذربایجان و دیگر استانها داشتند با این حماسه بزرگ به این مظلومیت برخورد می کردند و چرا مدیران ارشد شما نباید برای گرامیداشت این حماسه اسلامی که مقام معظم رهبری نیز بر زنده نگهداشتن آن تاکید داشتند یک جلسه استانی می گذاشتند.

برادر عزیز؛ قرار بود که در اولین روز از هفته بزرگداشت حماسه اسلامی 6 بهمن، زنگ این حماسه با حضور حضرتعالی و دیگر مدیران استانی در هنرستان 40 شهید آمل نواخته شود و متاسفانه خودتان که تشریف نیاوردید و قرار بود بجای شما معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران حضور داشته باشند که ایشان هم نیامدند.

مهندس اسلامی؛ این شهرستان که 46 درصد صنعت مازندران را بخودش اختصاص داده و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری و ریاست جمهوری درخصوص حمایت از واحدهای تولیدی و با این مشکلاتی که در سر راه تولید کنندگان قرارداد تاکنون به خودتان زحمت ندادید ضمن سرکشی از این واحدها، پای صحبت و درد دل عزیزان صنعتگر شهرمان بنشینید.

جناب استاندار؛ در این شهرستان محرومیت های فراوانی وجود دارد که نسبت به دیگر نواحی مازندران بیشتر می باشد و نمونه بارز آن بخش لاریجان به عنوان بزرگترین بخش در استان مازندران است و آیا نیاز نمی باشد فرصتی پیش آید تا مشکلات خود را بیان کنند.

آقای استاندار؛ حرف ها و درد دلها زیاد است، به مردم ما سری بزنید و پای صحبتمان بنشینید !!!

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0