روکش آسفالت، اولویت کاری شورا و شهرداری در سال 97
17 بهمن 1396 ، دیدگاه 1
رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل تاکید کرد: روکش آسفالت، اولویت کاری شورا و شهرداری در سال 97

رییس کمیسیون فنی شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه درخواست شهروندان برای بهسازی آسفالت معابر شهری بجا است و شورا و شهرداری این مهم را در برنامه های خود قرار داده است گفت : با توجه به وضعیت فعلی در بحث آسفالت لازم است تغییراتی ایجاد شود تا روکش آسفالت برای سال 97 در اولویت اصلی کار شورا و شهرداری قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری کمال آنلاین به نقل از روابط عمومی شورای اسلامی شهر آمل، فرشید لیتکوهی ضمن تشریح عملکردکمیسیون فنی شورا در دی ماه سال جاری گفت : در یک ماهه دی تعداد 86 پرونده در جلسات این کمیسیون طرح و بررسی گردید.
وی افزود : از این میان تعداد 14 پرونده در خصوص تغییر کاربری اراضی، 13 پرونده در خصوص زیرسازی و آسفالت، 3 پرونده در خصوص ساخت و ساز غیر مجاز، 7 پرونده در خصوص تملک، 11 پرونده در خصوص فروش، واگذاری یا عودت زمین های مازاد بر تعریض، 4 پرونده در خصوص تهاتر و 34 پرونده در خصوص مباحث دیگر از جمله افزایش و اصلاح بنا، استرداد وجه، غرامت تعریض، تاسیس باشگاه ورزشی، پیاده روسازی، دیوارکشی حریم نهر، حفر چاه و غیره در جلسات این کمیسیون مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.
وی در ادامه بیان کرد : در راستای ساماندهی بازار قدیم آمل جلسه ای با حضور هیئت امناء این بازار در صحن شورا برگزار نمودیم تا انشاءا... بازار قدیم این شهر که از بازارهای مهم و تاریخی استان می باشد و از نظر اقتصادی برای آمل حائز اهمیت است همچنان رونق داشته و هویتش حفظ شود.
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   1

  1. حسین

    حسین

    با سلام اولویت کاری برای این امر باید قبل از پایان سال باشد .تا با نارضایتی مسافران مواجه نگردد( نارضایتی شهروندان از نظر آقایان مهم نیست) .ازجمله خیابانهای اصلی شهر مانند خیابان نور بعد از میدان فجر - کوچه راهنمایی و رانندگی - خیابان طالقانی - میدان قائم -کلاکسر زیر پل کمربندی که فوق العاده وحشتناک است و هزاران نقطه دیگر انگار مسئولین شورا و شهرداری بعد از انتخاب شدن در منزل نشستن و ادعای بی پولی شهرداری را دستاویز این کار قرار داده اند. باشد تا کمی هوشیار گردند.