افتتاح آسفالت خیابان ولی عصر(عج) وپرده برداری از یادمان شهیدولی الله کارگر
17 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
دکتر جواد صلواتی شهردارامامزاده عبداله با گرامیداشت دهه مبارکه فجر ویاد وخاطره شهدای والامقام این شهر گفت: آسفالت خیابان ولی عصربه طول حدود 1200متر وبا هزینه حدود 360میلیون تومان از محل اعتبارهای شهرداری هزینه وتقدیم شهروندان این شهر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با گرامیداشت دهه مبارکه فجر دو طرح شهرداری امامزاده عبداله شامل آسفالت خیابان ولی عصر(عج) ونیز یادمان شهید کارگر از شهدای والامقام حماسه ششم بهمن سال60 در ورودی شهرامامزاده عبداله، با حضور معاون استاندارمازندران وفرماندارویژه شهرستان آمل، امام جمعه امام زاده عبدالله ،بخشدار امام زاده عبدالله ،مدیران دستگاه های اجرایی، رییس واعضای شورای اسلامی شهر وشهردارامامزاده عبداله افتتاح شد.

دکتر جواد صلواتی شهردارامامزاده عبداله با گرامیداشت دهه مبارکه فجر ویاد وخاطره شهدای والامقام این شهر گفت: آسفالت خیابان ولی عصربه طول حدود 1200متر وبا هزینه حدود 360میلیون تومان از محل اعتبارهای شهرداری هزینه وتقدیم شهروندان این شهر شد.

دکتر جواد صلواتی افزود: شهرداری امامزاده عبداله در راستای بهرمندی شهروندان برای سهولت دررفت وآمد مناسب شهری، امسال خیابان های محمدرسول اله، اطراف میدان شهدا ، مسکن مهر، محله کاسمده وچند کوچه سطح شهر را در مجموع با بیش از یک میلیارد تومان آسفالت کرده ودر برنامه آینده نیز سایر خیابانهای جدید وکوچه ها را آسفالت خواهد کرد.

 علیمردان رحمانی رییس شورای اسلامی شهر آمل هم در مراسم رونمایی از تندیس شهید ولی اله کارگرکه مادر وهمسر شهید  حضور داشتند گفت: امروز درجایگاهی که تندیس شهید کارگر در ورودی شهر امامزاده عبداله رونمایی شده به برکت این شهید عزیز ودیگر شهدای شهرستان آمل وایران اسلامی، که به کشورمان عزت واعتباربخشیدند و به برکت ایستادگی شهیدکارگر ودیگرشهدای حماسه ششم بهمن سال60 بوده نام شهر آمل در وصیت نامه تاریخی امام راحل ثبت وماندگار شده است.

علیمردان رحمانی، با درخواستی از فرماندار شهرستان آمل که انتظار همه شهروندان امامزاده عبداله برگزاری مراسم های گرامیداشت ششم بهمن در این شهر است، گفت، که شورای اسلامی شهر وشهرداری امامزاده عبداله خود را مدیون ودرمسیر شهدا می داند و با هدف تکریم از مقام شامخ این شهدا ، تندس شهدای امامزاده عبداله در مناطق مختلف شهری نصب خواهد شد.

حجت الاسلام اسماعیلی امام جمعه امامزاده عبداله هم با قدردانی ازنگاه فرهنگی وارزشی شورای اسلامی شهر وشهرداری امامزاده عبداله به نصب یادمان شهدا در این شهر گفت: که به برکت این شهدا، امروز امنیت، آسایش ورفاه در کشور ایجاد شده ومسئولان ما نیز باید در پایبندی به خون شهدا به مطالبات به حق مردم که البته زیاد ومنطقی هم هست، پاسخ دهند.

وی افزود: که شهرستان آمل درهمه عرصه با وجود علامتین وعلمای به نام وسایربخش ها در کشور زبانزد بوده وانتظار است که با ظرفیت های زیادی که در شهرستان وجود دارد درمسیرخدمت رسانی به مردم بکارگیری شود.

سیدجعفر رسولی معاون استاندارمازندران وفرماندارویژه شهرستان آمل هم دراین مراسم گفت: تقدیر وتشکر می کنم از کارخوبی که شورای اسلامی شهر وشهرداری امامزاده عبداله درکنارکارهای مختلف در سطح شهر، به مقام شامخ شهدای این شهر با نصب یادمان ارزش قائل شدند، قبورشهدا مقدس هستند وانتظار این را دارم که شهرداری امامزاده عبداله این کار خود را در سطح این شهر گسترش دهد.

سیدجعفر رسولی افزود: درسایه ایستادگی ومقاومت شهدا وخانواده های آنان، امروز سی ونهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می گیریم، به برکت این انقلاب، دستاوردهای بسیارزیادی در کشور حاصل شده که شهرستان آمل هم دراین 4دهه از آن بی نصیب نبوده است.

عبداله رمضانی مقدم مدیرروابط عمومی شهرداری امامزاده عبداله نیز دراین مراسم که مجری برنامه بوده با بیان اینکه همه ما به شهدا وامام شهدا مدیون وبدهکار هستیم، گفت، برای ساخت یادمان شهیدکارگر، شهرداری امامزاده عبداله حدود 117میلیون ریال هزینه کرده وحرکت در این گونه برنامه ها را یک افتخار برای خود می داند وانشاله با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر، شهرداری امامزاده عبداله ساخت یادمان دیگر شهدای این شهر را در برنامه کاری دارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0