شهدا به آیات قرآن کریم اقتدا کردند/ دشمن اعتقادات ملت را هدف گرفته است
16 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با بیان اینکه شهدای ما اقتدا به آیات قرآن کردند و در این مسیر سربلند شدندف گفت: دشمن اعتقادات ملت را هدف گرفته است.
کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت الاسلام ابراهیم حیدری‌جناسمی در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم و یادواره شهدای پنج‌کتی شهرستان آمل با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، اظهار کرد: شهدای ما اقتدا به آیات قرآن کردند و در این مسیر سربلند شدند.
وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم در راه دفاع از حریم اهل بیت و امنیت کشور به شهادت رسیدند، افزود: شهدا به زندگی خود و خانواده خود علاقه مند بودند اما به ندای رهبری لبیک گفتند و برای امنیت کشور و ملت رفتند و جنگیدند به شهادت رسیدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروز حرم ائمه وجود نداشت، تصریح کرد: دشمنان و اغتشاشگران فقط به دنبال تغییر نظام نیستند بلکه به دنبال ازبین بردن اعتقادات و باورهای ما هستند.
حیدری با بیان اینکه دشمن اصل دین را هدف گرفته است، خاطرنشان کرد: دشمن و اغتشاشگران با آتش زدن قرآن کریم و امامزادگان هیچ‌گاه به فکر ملت نخواهند بود بلکه به دنبال اهانت به مقدسات هستند
 
 
 
 
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0