حضور واحدهای تولیدی برتر کشور در چهارمین نمايشگاه گل و گياهان زينتى و مبلمان شهرى آمل
15 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
مدیر جهادکشاورزی شهرستان آمل ؛ مساحت سالن حدود 2 هزار مترمربع و مساحت غرفه ها ١٤٠٠ مترمربع كه تاكنون سطحي معادل ٨٠٤ مترمربع توسط ٢٥ واحد توليدى از استان هاى مازندران، تهران و البرز در زمينه گل و گياهان زينتى، بذر و كود جانمايى شده است.

مهندس حسین اسلامی مدیر جهادکشاورزی شهرستان آمل درگفتگو با کمال آنلاین ؛ با بیان اینکه در سالهای گذشته توانستیم نمایشگاههای خوبی در راستای سیاست های وزارت جهادکشاورزی برپا کنیم گفت: امسال هم با کمک مدیران شهرستانی و دست اندرکاران گل وگیاه شهرستان آمل، چهارمین نمايشگاه گل و گياهان زينتى و مبلمان شهرى از تاریخ 23 بهمن لغایت 27 بهمن برگزار خواهد شد.

وی با بیان این که این نمایشگاه در محل نمایشگاه تخصصی آمل برپا خواهد شد افزود: ساعت بازدید نمایشگاه از ١١صبح لغايت ٢٠ بر روی همه مشتاقان به گل و گیاه باز می باشد.

مدیر جهادذکشاورزی شهرستان آمل اشاره کرد: این نمایشگاه با همكارى سازمان جهاد كشاورزى مازندران، فرماندارى، مديريت جهاد كشاورزى آمل، سازمان پارك ها و فضاى سبز، سازمان ساماندهى مشاغل شهرى و فراورده هاى كشاورزى شهرداری آمل، سازمان صنعت معدن و تجارت مازندران، اتحايه گل و گياه ايران و مازندران، شركت تعاونى گل و گياه آمل و مركز نمايشگاه هاى تخصصى آمل برگزار می شود.

اسلامی از حضور 25 واحد تولیدی گل و گیاه از سراسر کشور اظهارداشت: مساحت سالن حدود 2 هزار مترمربع و مساحت غرفه ها ١٤٠٠ مترمربع كه تاكنون سطحي معادل ٨٠٤ مترمربع توسط ٢٥ واحد توليدى از استان هاى مازندران، تهران و البرز در زمينه گل و گياهان زينتى، بذر و كود جانمايى شده است.

وی تاکید کرد: درحاشیه نمایشگاه سه كارگاه آموزشى هم در روزهاى ٢٤، ٢٥ و ٢٦ بهمن ماه در زمينه گل و گياه در محل نمايشگاه برگزار مى گردد.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان آمل گفت: افتتاحيه نمایشگاه ساعت ١٠ صبح دوشنبه ٢٣ بهمن ماه برگزار خواهد 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0