افتتاح 5 پروژه شهری در دهه فجر
13 بهمن 1396 ، دیدگاه 0
شهردار آمل : سرمای شدید هوا در روز های اخیر مانع از فعالیت سازمان ها و واحد های مرتبط نشده است و این تعهد و غیرت سازمانی قابل تقدیر و تشکر است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال انلاین ؛ احمد امیر سلیمانی با اعلام خبر فوق گفت: علیرغم وجود مشکلات اقتصادی که گریبانگیر شهرداری های کشور شده است، شورای اسلامی شهر و شهرداری آمل با برنامه ریزی هایی که انجام داده است و با اتکا به نیروهای خدوم و پرتلاش خود 5 پروژه شهری را در دهه فجر به شهروندان تقدیم می کند.

وی خاطر نشان کرد: بازگشایی خیابان 24 متری راه و شهرسازی به طول 800 متر، احدث پارک های ایثار به مساحت یکهزار و 400 متر مربع ، پارک فرح بخش به مساحت 3 هزار متر مربع ، پارک شهرک مروارید به مساحت 6 هزار و 693 متر مربع ، بهره برداری ساختمان تطهیر و اداری آرامستان در بهشت امام زاده عبدالله به مساحت یکهزار و 250 متر مربع از پروژه های دهه فجر در سال جاری محسوب می شوند.

امیر سلیمانی با تشکر از اقدام جهادی پرسنل شهرداری در هر چه سریعتر آماده کردن پروژه ها تصریح کرد: سرمای شدید هوا در روز های اخیر مانع از فعالیت سازمان ها و واحد های مرتبط نشده است و این تعهد و غیرت سازمانی قابل تقدیر و تشکر است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0